Stephan El Shaarawy maakte aan het begin van het seizoen veel indruk bij AC Milan, maar in 2013 heeft de twintigjarige Italiaan nog weinig van zich laten horen. De zaakwaarnemer ontkent echter dat er een deuk in de relatie is gekomen en dat hij nog steeds van waarde is voor de Milanezen.
"Er is geen reden om te denken dat dit huwelijk in een crisis is. Het is duidelijk dat El Shaarawy veel druk heeft van de media. Hij heeft meer verantwoordelijkheid nu, aangezien Mario Balotelli is gekomen", zo vertelde Roberto La Floria in gesprek met
Radio RTL.
Aan het begin van het seizoen scoorde El Shaarawy aan de lopende band voor AC Milan, maar sinds de komst van Balotelli heeft hij moeite om het net te vinden voor de Milanezen. Desondanks staat de teller dit seizoen op zestien doelpunten.
LEES OOK:
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder