Standard ziet Roemeense international terugkeren naar Luik

door
Standard ziet Roemeense international terugkeren naar Luik

Bij Standard likt men op dit moment zijn wonden na de verloren bekerfinale tegen KRC Genk. De Rouches maken nog steeds kans op Europees voetbal, al zullen ze in de Europe play-offs wel uit een ander vaatje moeten tappen. Binnenkort wordt er wel een oude bekende terugverwacht op Sclessin. 


Zo zal Denis Dragus met zekerheid terugkeren naar Standard op het einde van het seizoen. De Roemeense international was het voorbije jaar actief in de Serie A bij Crotone, maar daar wordt de aankoopoptie op Dragus niet gelicht. De Italiaanse eersteklasser zal naar alle waarschijnlijkheid degraderen richting de Serie B, waardoor er onvoldoende financiële middelen beschikbaar zijn om de aanvaller definitief aan te trekken. Dragus heeft in Luik nog een contract tot 2024. 

De centrumspits kwam in 2019 terecht bij Standard na een sterke periode bij het Roemeense Viitorul. De Rouches betaalden destijds 1,8 miljoen euro voor de Roemeen, maar de 21-jarige Dragus bevestigde nooit. Ook bij Crotone was hij met geen enkel doelpunt in acht invalbeurten allesbehalve bepalend. 

LEES OOK: Wilmots grijpt opportuniteit: Standard heeft wéér beet

🔥 Wat iedereen nu leest

Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'

Zal Dragus een nieuwe kans krijgen bij Standard?

Meest recent

Lammens twijfelt: Man Utd lijkt toch geen topdeal

Senne Lammens gaat Royal Antwerp FC wellicht nog verlaten. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te ...

16
16
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv

Dat Tom Waes een énorme fout maakte door dronken achter het stuur te kruipen, dat weet heel ...

26
26
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt

RSC Anderlecht pakte groots uit met de transfer van Adriano Bertaccini. De aanvaller tekende voor ...

58
58
Bertaccini-deal toont: Anderlecht gokt groots

RSC Anderlecht stelde Adriano Bertaccini voor. Dat kost de club ongeveer 5,3 miljoen euro, inclusief ...

72
72
Transferbom bij Antwerp: topclubs staan in rij

Royal Antwerp FC zoekt naar geld en wil daarom dolgraag een aantal topspelers van de hand doen. De ...

132
132
Union SG moet Serie A vrezen: volgende vertrekker?

Union SG zag al heel wat spelers vertrekken, maar er is interesse in nog meer spelers. Zo wordt ...

29
29
Anderlecht-transfer zakt nu al door het ijs

RSC Anderlecht lijkt niet te stoppen. Sinds Olivier Renard neerstreek in Brussel haalden ze er al ...

367
367
'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

237
237
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

188
188
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

145
145
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

145
145
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

575
575
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

417
417
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

166
166
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

310
310
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

121
121
'Antwerp gaat hard en rondt dubbelslag snel af'

Voor Antwerp wacht zondag alweer een grote test, want dan moeten ze op bezoek bij Genk. De Great Old ...

242
242
Standard geeft op 6 op 6 in slot nog uit handen

Standard heeft de kans laten liggen om met een zes op zes aan de leiding te komen in de Jupiler Pro ...

130
130
Vrancken brengt transfervuurwerk met spannende boodschap

STVV kende al een zeer lucratieve zomermercato. De Limburgers verkochten met Adriano Bertaccini ...

178
178
Karetsas lanceert zeer verrassende transferboodschap

Bij KRC Genk verkochten ze al stevig. Christopher Bonsu Baah bracht al heel wat geld op en Tolu ...

408
408
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Leandro Trossard lijkt Arsenal te gaan verlaten. De club staat niet weigerachtig vertrek van de ...

328
328
Transferchaos bij Club: Vanaken doorbreekt het stilzwijgen

Bij Club Brugge halen ze nog geen goed niveau, dat beseffen ze ook. Tegen RB Salzburg zal het ...

1466
1466
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

831
831
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

143
143
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

87
87

Meer sportnieuws