'Real Madrid zet Lukaku hoog op verlanglijst'

door
'Real Madrid zet Lukaku hoog op verlanglijst'

Real Madrid blijft weliswaar in de running voor de Spaanse titel en eindwinst in de Champions League, maar de Koninklijke behoort in beide competities niet tot de topfavorieten. Daarvoor waren de prestaties in de voorbije maanden veel te wisselvallig. Komende zomer moet dan ook versterking volgen.


De Madrilenen zouden vooral hoog inzetten op een nieuwe aanvaller, iemand die de druk op de schouders van Karim Benzema (33) wat kan wegnemen. En daarvoor zou voorzitter Florentino Pérez hoog inzetten. Bovenaan het verlanglijstje zouden Kylian Mbappé (PSG) en Erling Braut Haaland (Borussia Dortmund) staan. Die eerste kan echter ook verlengen in Parijs, terwijl de concurrentie voor de Noorse doelpuntenmachine enorm is. De Spaanse kampioen zou dan ook al denken aan alternatieven. En daarvoor is niemand minder dan Romelu Lukaku in beeld, zo meldt Mundo Deportivo via The Telegraph.

De Rode Duivel heeft zich bij Internazionale opgeworpen tot één van de beste spitsen ter wereld. Hij kan ook uitstekende statistieken voorleggen, zowel in clubverband als op interland-niveau. Lukaku lijkt wel niet de intentie te hebben om Milaan te verlaten en ook Inter wil in principe met hem verder. Maar door financiële problemen bij de Chinese eigenaars is de leider in de Serie A mogelijk toch genoodzaakt om mee te werken.

In dat geval zal Real dan weer moeten afrekenen met de nodige concurrentie. Eerder werd Manchester City al genoemd als mogelijke bestemming, terwijl Ronald Koeman hem ook graag naar Barcelona zou zien komen. Zaterdag geraakte echter bekend dat ex-club Chelsea FC eveneens denkt aan een vernieuwde samenwerking. De strijd om Lukaku lijkt dus helemaal los te barsten.

LEES OOK: Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Denkt u dat Lukaku volgend seizoen nog voor Inter speelt?

Meest recent

‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

20
20
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

20
20
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

23
23
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

134
134
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

105
105
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

174
174
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

110
110
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

303
303
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

180
180
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

339
339
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

89
89
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

28
28
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

242
242
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

349
349
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

277
277
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

106
106
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

746
746
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

144
144
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

456
456
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

98
98
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

465
465
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

475
475
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

138
138
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

515
515
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

395
395

Meer sportnieuws