RSC Anderlecht deed tegen Zulte Waregem een uitstekende zaak met het oog op POI. Ondanks het zware programma van de Brusselaars, lijken de troepen van Vincent Kompany helemaal klaar voor de strijd. Peter Vandenbempt en Filip Joos zagen dan ook een ultieme uitblinker bij Paars-Wit.
Tegen Zulte Waregem heerste Adrien Trebel over het middenveld als weleer. Een prestatie die ook beide analisten niet ontgaan was. "Hij was de beste man op het veld bij Anderlecht. Hij was dé aanjager op het middenveld en was zo dynamisch. Zijn assist op El Hadj brak de wedstrijd ook volledig open. Het was daarnaast ook opvallend om te zien hoe hardnekkig hij is in het verdedigen", klonk het bij Vandenbempt en Joos.
Het staat dus vast dat een Trebel in deze vorm een meerwaarde betekent voor de piepjonge ploeg van Vincent Kompany. Met hem op het middenveld lijken de Brusselaars dus gewapend te zijn voor het levensbelangrijke drieluik tegen Antwerp, Club Brugge en STVV.
LEES OOK: Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale
lvboven