Uitstekend nieuws over zwaar zieke Jestrovic

door
Uitstekend nieuws over zwaar zieke Jestrovic

De Belgische overheid zorgde afgelopen vrijdag voor wat perspectief op versoepelingen, maar het corona-virus is verre van verdwenen. Daar kan ook Nenad Jestrovic over meespreken. De voormalige smaakmaker van RSC Anderlecht is zelf besmet geraakt en is er behoorlijk zwaar aan toe.

Jestrovic liep het virus enkele weken geleden op. Tegenover La Dernière Heure laat de oud-spits weten dat hij inmiddels ook al 13 dagen op intensieve zorgen vertoeft in een ziekenhuis te Belgrado en aan een beademingstoestel ligt. Daarom kan hij voorlopig enkel via WhatsApp communiceren. De Serviër blijft strijdvaardig en heeft goede moed om er door te komen, maar benadrukt ook dat hij serieus afziet.

De 44-jarige Jestrovic belandde destijds in het Belgische voetbal via Moeskroen. Daar maakte hij dusdanig indruk dat hij al na één seizoen werd weggeplukt door Anderlecht. Bij Paars-Wit zou 'Jestrogol' uitgroeien tot één van de publiekslievelingen. Hij won er onder meer twee landstitels en werd eveneens topschutter in de competitie. Na zijn spelerscarrière ging de aanvaller aan de slag als spelersmakelaar.

UPDATE 21/03
Zo'n tien dagen nadat bekend raakte dat Jestrovic op intensieve zorgen beland was, komt er eindelijk goed nieuws. Aan La Dernière Heure bevestigt de ex-spits van Moeskroen en Anderlecht immers dat hij maandag na 25 dagen eindelijk het ziekenhuis in Belgrado mag verlaten. "Ik heb een zeer lastige periode meegemaakt, maar nu gaat het eindelijk beter met me", vertelt hij. "Ik wil graag iedereen bedanken voor de steun, vooral vanuit België. Sinds daar verscheen dat ik in het ziekenhuis lag, heb ik al meer dan 400 steunberichtjes uit België gekregen."

LEES OOK: 'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

57
57
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

8
8
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

63
63
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

249
249
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

73
73
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

125
125
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

225
225
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

261
261
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

300
300
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

444
444
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

143
143
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

261
261
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

454
454
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

356
356
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

177
177
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

381
381
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

321
321
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

188
188
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

712
712
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

265
265
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

360
360
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

278
278
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

182
182
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

35
35
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52

Meer sportnieuws