Club-talent mag hopen op basisstek na nieuwe corona-bom

door
Club-talent mag hopen op basisstek na nieuwe corona-bom

Club Brugge moest in de heenmatch tegen Dynamo Kiev al stevig puzzelen met zijn elftal wegens verschillende corona-afwezigheden. Voor de return zijn de zorgen zo mogelijk nog groter geworden. Bij een nieuwe testronde van de UEFA bleken ook Simon Mignolet en Charles De Ketelaere positief.


Club heeft weliswaar een nieuwe test aangevraagd en hoopt dat beide sterkhouders vals-positief waren, op die manier zouden ze alsnog in actie kunnen komen. Die kans lijkt echter klein. Dus zullen coach Philippe Clement, die zelf nog steeds in quarantaine zit, en zijn stand-in Rik De Mil vervangers moeten aanduiden. Voor Simon Mignolet is dat logischerwijs Ethan Horvath. De positie van CDK is veel minder evident in te vullen gezien de andere afwezigen én het feit dat Tahith Chong Europees niet inzetbaar is. Volgens Het Laatste Nieuws zou één van de jongeren daar wel eens van kunnen profiteren.

De kans bestaat dat Nabil Dirar naar het centrum wordt getrokken en Ignace Van Der Brempt op rechts wordt uitgespeeld. Die laatste deed het maandag tegen OHL alvast uitstekend, maar Dirar is van nature niet bepaald een speler die centraal uit de voeten komt. Thomas Van den Keybus is dat echter wel. Het 19-jarige Brugse jeugdproduct kreeg al met mondjesmaat kansen bij de eerste ploeg. Maandag was hij nog invaller en enkele weken geleden behoorde hij in de bekermatch tegen Olsa Brakel zelfs tot de uitblinkers.

Zijn natuurlijke kwaliteiten leunen ook het best aan bij zijn leeftijdsgenoot De Ketelaere. Hem opstellen zou een bepaalde gok zijn, maar wel te verdedigen gezien de huidige omstandigheden. Afwachten dus wat Clement en De Mil beslissen.

LEES OOK: Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Indien CDK niet mag spelen, moet VD Keybus starten ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

83
83
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

115
115
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

129
129
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

205
205
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

149
149
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

96
96
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

36
36
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

161
161
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

45
45
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

433
433
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

375
375
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

138
138
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

237
237
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

38
38
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

778
778
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

137
137
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

498
498
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

268
268
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

61
61
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

610
610
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

445
445
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

225
225
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

638
638
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

69
69

Meer sportnieuws