'Najar rest nog één obstakel voor transfer'

door
'Najar rest nog één obstakel voor transfer'

De transfermarkt is in de meeste landen dan wel gesloten, transfervrije spelers kunnen wel nog gelijk waar tekenen. Op die manier zou Andy Najar één van de komende dagen of weken nog een transfer kunnen gaan maken, want de 27-jarige ex-speler van Anderlecht zit momenteel zonder club nadat zijn contract bij Los Angeles FC niet verlengd werd.

In januari werd hij even gelinkt aan een terugkeer naar België bij Zulte Waregem of Standard, maar dat kwam er uiteindelijk niet van. Enkele dagen geleden doken dan weer berichten op dat Hernan Losada en Nicolas Frutos hem een nieuwe kans zouden willen geven bij DC United, de club waar Najar zijn opleiding genoot. Nu duikt ook nog een zeer verrassende nieuwe optie op.

Najar zou immers ook kunnen kiezen voor een terugkeer naar zijn thuisland. De Hondurese journalist Jorge Rivera beweert dat de rechtsachter aan de slag zou kunnen gaan bij Olimpia, dat in januari nog de openingsfase van het Hondurese kampioenschap won. Wellicht zal snel blijken of zij hem kunnen overtuigen.

UPDATE 15/02

Olimpia heeft meegedeeld dat Andy Najar niet naar hen zal trekken. De Hondurese rechtsachter wordt nu in verband gebracht met Xolos in Mexico en ook D.C. United en Zulte Waregem worden nog steeds genoemd als opties voor de transfervrije ex-speler van Anderlecht. Najar hoopt zo snel mogelijk een club te vinden.

UPDATE 22/02
Het lijkt er alsmaar meer op dat Najar terug zal keren naar D.C. United. Volgens de Hondurese krant Diez staan enkel de medische testen nog een transfer in de weg. Gezien het blessureverleden van Najar zullen die wel geen evidentie worden, al zou de rechtsachter tegenwoordig wel opnieuw in topvorm verkeren. Wellicht kan Najar dus snel weer aan de slag.

LEES OOK: Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

190
190
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

106
106
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

60
60
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

27
27
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

26
26
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

179
179
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

68
68
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

129
129
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

188
188
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

129
129
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

14
14
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

451
451
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

21
21
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

155
155
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

98
98
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

138
138
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

52
52
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

236
236
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

271
271
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

46
46
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

148
148
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

88
88
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

382
382
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

135
135

Meer sportnieuws