TU: 'Strijd om Club-sterkhouder, PSG kiest tussen Messi en Mbappé'

door
TU: 'Strijd om Club-sterkhouder, PSG kiest tussen Messi en Mbappé'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het heeft er alle schijn van dat de transferstrijd om Odilon Kossounou weldra helemaal zal losbarsten. Het medium 90 Min bevestigt namelijk dat de twee Milanese ploegen belangstelling tonen, maar daar stopt het niet bij. Zo zou er volgens deze bron zware concurrentie heersen, meer bepaald uit de Engelse Premier League en Spaanse Primera Division. Voor Club Brugge alvast geen slechte zaak: hoe meer ploegen zich melden, hoe hoger de transfersom kan worden opgekrikt.

Om extra geld te vergaren, is RSC Anderlecht mogelijk genoodzaakt om enkele sterkhouders te verkopen. de herstellende Hendrik Van Crombrugge wordt alvast genoemd. "Gezien mijn huidige situatie is het niet gepast om over een transfer te spreken, maar iedereen kent de situatie van de club", houdt hij zelf zijn opties open bij La Dernière Heure. Toch zou de Leuvenaar het niet zo erg vinden om langer in Brussel te blijven. Ondertussen blijft Paars-Wit ook in de running voor de Braziliaanse verdediger Adryelson.

BUITENLAND
Voormalig Gouden Bal-winnaar Rivaldo vertelde deze week dat Lionel Messi volgend seizoen zeker het PSG-tenue draagt. Het Franse RMC weet echter dat een verlenging van Kylian Mbappé de voorkeur geniet. Mocht de smaakmaker toch niet bijtekenen, dan gaat de Franse topclub vol voor Messi als nieuwe aanwinst. De twee samen laten spelen zou financieel onhaalbaar zijn.

Koen Casteels is al jaren een absolute topkeeper in de Bundesliga. Bij Wolfsburg strijden ze echter niet mee voor de prijzen. De voormalige doelman van KRC Genk liet zich in La Dernière Heure dan ook uit over een zomertransfer. Casteels laat weten dat hij dat zeker niet uitsluit, maar hij zal Wolfsburg enkel verlaten voor een topclub uit een grote competitie.

Juventus probeert ook om de jonge talenten al vroegtijdig naar Turijn te lokken. Een van hen is Koni De Winter, die in de zomer van 2018 de overstap waagde van Zulte Waregem naar de Italiaanse grootmacht. Daar liet de intussen 18-jarige verdediger bij de U19 en U23 blijkbaar toch al enkele aardige dingen zien, want zijn aflopend contract werd opengebroken tot medio 2024.

Calciomercato.com linkt Ryan Gravenberch aan een aantal clubs. Het Italiaanse medium weet dat AC Milan en Juventus zijn genoemd, maar twee andere clubs zouden de favorietenrol bekleden op dit moment. Het zou gaan om Atlético Madrid en Liverpool. Zijn huidige club Ajax zou hem mogelijk moeten verkopen om de corona-verliezen te beperken.

Volgens Goal staat Vissel Kobe op het punt om Ayub Masika aan te trekken. De 28-jarige Keniaanse Belg zat al enkele maanden zonder club nadat zijn contract bij het Chinese Beijing Renhe ontbonden werd. De aanvaller zou al in Japan zijn om de laatste details van zijn transfer te regelen.

POLL: Denkt u dat Kossounou volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

KAA Gent glundert: ‘Entourage Fofana verklapt monstermove"

Malick Fofana droeg in het verleden het shirt van KAA Gent, maar de buitenspeler maakt dit seizoen ...

7
7
Storm bij Cercle? Jimmy De Wulf geconfronteerd met 'apart' probleem

Morgen omstreeks 18u weten we of de Kanaries of de Vereniging nog één 'do or die' ...

5
5
“Bayat staat op hetzelfde niveau als Vincent Mannaert”

Sporting Charleroi lijkt goed op weg om de Europe Play-Offs te winnen. Europees voetbal is nog lang ...

8
8
John van den Brom woest: “Als oud vuil aan de kant!”

John van den Brom heeft in België een verleden als hoofdtrainer bij RSC Anderlecht en KRC Genk, ...

28
28
Lionel Messi achterna: Lamine Yamal verrast iedereen

Lamine Yamal is nog maar 17 jaar, maar de Spaanse buitenspeler is al één van de ...

15
15
Ulderink schenkt klare wijn over terugkeer Alderweireld

Net zoals Jan Vertonghen kampt ook Toby Alderweireld tegen het einde van zijn carrière met ...

30
30
Het is zover! Xabi Alonso kondigt groot transfernieuws aan

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar Xabi Alonso heeft officieel afscheid genomen van Bayer ...

45
45
Bekerfinale bezorgt Anderlecht enorme Vertonghen-klap

Jan Vertonghen kampt al heel het seizoen met blessureleed bij RSC Anderlecht. De voormalige Rode ...

171
171
Dat is ballen hebben: Engeland grijpt in bij transvrouwen

De voetbalwereld is ingedeeld in mannenvoetbal en vrouwenvoetbal, maar door de genderfluïditeit ...

78
78
Leegloop bij Standard gaat verder: volgende pion vertrekt

Standard strompelt door de play-offs en heeft na zeven matchen nog geen enkele keer gewonnen. Voor ...

80
80
AZ komt met groot nieuws over Maarten Martens

Vincent Kompany wist dit seizoen met Bayern München de titel te veroveren in de Bundesliga en ...

26
26
'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint ...

139
139
Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat ...

353
353
'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

62
62
Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

214
214
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

109
109
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

74
74
‘Slapende reus' in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

267
267

Meer sportnieuws