Jonkie toont zich bij Club Brugge: "De nieuwe Vormer"

door
Jonkie toont zich bij Club Brugge:

Club Brugge heeft zich donderdagavond zonder problemen geplaatst voor de volgende ronde van Croky Cup. De landskampioen haalde het met overduidelijke 6-1-cijfers van een moedig Olsa Brakel. Nochtans had coach Philippe Clement voor de gelegenheid niet zijn beste ploeg opgesteld.


Slechts enkele sterkhouders verschenen aan de aftrap bij Club, verder kregen we vooral een mix van jonkies en invallers te zien. Maar Clement was achteraf tevreden met wat zijn ploeg liet zien. "Uit deze match heb ik vooral geleerd dat we twee nieuwe jongens hebben, die na twee dagen meetrainen al minuten konden maken, en zo ons verhaal leren kennen. Ook hebben we enkele jonge spelers speeltijd kunnen geven en ook de uitslag was duidelijk. Dat is allemaal positief voor ons", reageerde de coach bij Sporza.

Clement zag onder meer hoe Youssouph Badji een hattrick scoorde en hoe aanwinst Tahith Chong een veelbelovend debuut maakte. Maar ook Thomas Van Den Keybus bewees andermaal dat hij heel wat in zijn mars heeft. De 19-jarige kwam sterk voor de dag op het middenveld en deed ook aanvallend meer dan zijn werk. Fysiek gezien moet het Brugse jeugdproduct wel nog stappen zetten, maar de reacties op de sociale media waren alvast erg lovend.

LEES OOK: ‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Van den Keybus moet vaker speelminuten krijgen ...

Meest recent

Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

15
15
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

12
12
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

20
20
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

79
79
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

128
128
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

76
76
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

220
220
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

334
334
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

58
58
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

220
220
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

88
88
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

94
94
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1090
1090
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

321
321
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

340
340
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

152
152
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

116
116
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

515
515
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

162
162
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

203
203
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

576
576
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

65
65
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

263
263
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

204
204

Meer sportnieuws