Straffe belofte bij Barça: "We gaan hem terughalen"

door
Straffe belofte bij Barça:

De geruchten over een vertrek van Lionel Messi bij FC Barcelona zwengelen weer aan, met het nieuws dat Manchester City alsnog geïnteresseerd zou blijven in de komst van de Argentijn. Het ondenkbare lijkt dus te gebeuren en na 20 jaar lijkt Messi Catalonië te gaan verlaten. Al heeft Victor Font zich daar nog niet bij neergelegd.

Font is de topfavoriet om binnenkort verkozen te worden tot nieuwe voorzitter van Barça. "We zijn zeer hoopvol dat Messi zal blijven", vertelt hij aan de BBC. "Wat hij nodig heeft is een competitief project, iets wat hij de laatste jaren duidelijk heeft gemist. Hij wil winnen en ik denk dat een nieuw bestuur, hopelijk zijn wij dat, hem kan overtuigen te blijven."

Font geeft overigens ook aan nog steeds te hopen op een terugkeer van Pep Guardiola, ondanks dat die nog maar pas zijn contract bij Manchester City verlengd heeft. "We weten dat Pep, op welk moment dan ook, terug wil. Hopelijk zal dat eerder snel dan laat zijn", zegt hij nog. Tegelijk duidt hij echter ook Xavi aan als droomtrainer en wil hij van de ex-middenvelder de Alex Ferguson van Barça maken. Hoe dat dan te rijmen valt met een terugkeer van Guardiola, is niet duidelijk.

UPDATE 23u30

De strijd om het zitje als voorzitter van FC Barcelona is duidelijk losgebarsten. Want nadat Victor Font al straffe uitspraken deed over het houden van Lionel Messi en een eventuele terugkeer van Pep Guardiola, liet ook zijn opponent Emili Roussaud zich niet onbetuigd. Zo spreekt hij over een terugkeer van niemand minder dan Neymar Jr..

Dat deed de presidentskandidaat uit de doeken tegenover MARCA: "We gaan twee topspelers halen en één daarvan is Neymar", was Roussaud namelijk stellig. Maar er is wel één voorwaarde. "We maken werk van zijn terugkeer, maar dan moet hij wel eerst zijn rechtszaak tegen de club laten vallen", klinkt het bij het Spaanse medium.

LEES OOK: 'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

Ziet u dit gebeuren?

Meest recent

‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

11
11
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

62
62
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

34
34
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

20
20
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

231
231
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

150
150
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

111
111
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

121
121
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

398
398
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

62
62
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

91
91
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

65
65
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

555
555
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

128
128
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

235
235
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

193
193
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

62
62
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

452
452
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

449
449
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

61
61
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

267
267
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

595
595
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

107
107
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

749
749

Meer sportnieuws