Duitse pers ongezien hard na historische blamage

239 stemmen
Duitse pers ongezien hard na historische blamage

In 2014 kroonde Duitsland zich op indrukwekkende wijze tot wereldkampioen, sindsdien gaat het echter steil bergaf met Der Mannschaft. Dinsdagavond volgde een nieuw dieptepunt. Zo sneuvelden de Duitsers in de Nations League na een ongeziene 6-0-pandoering tegen Spanje.


Daags nadien zijn de Duitse media en analisten dan ook snoeihard. Met name bondscoach Joachim Löw krijgt de volle lading vanuit alle hoeken. "Löw beleefde de nederlaag net zo passief als zijn ploeg", stelt men bij Frankfurter Allgemeine Zeitung. Bij BILD gaat men zelfs nog een stap verder en speculeert men openlijk over het ontslag van de bondscoach. Op de voorpagina wordt met Hansi Flick (Bayern München) alvast een opvolger naar voren geschoven, al behoudt de Duitse bond voorlopig nog het vertrouwen in Löw.

De bondscoach besloot destijds om Jerôme Boateng, Mats Hummels en Thomas Müller niet langer op te roepen. En dat blijft hem gezien de resultaten achtervolgen. "De bondscoach was radeloos en had geen ideeën. Er zijn vier lange maanden tot de volgende interland. Er moet en zal iets gebeuren. Hoe langer de match tegen Spanje duurde hoe meer de namen Boateng, Hummels en Müller vielen", aldus Der Spiegel. Mesut Özil wees op Twitter eveneens naar het missen van Boateng in de selectie.

Ex-international en analist bij ZDF Bastian Schweinsteiger, stelde tot slot dat het zo niet langer verder kan. "Er moet iets veranderen. Je moet bepaalde dingen toch in vraag stellen. Dat is niet hoe je met de Duitse nationale ploeg naar buiten wil komen. Er zijn bepaalde waarden die een Duits international moet vertegenwoordigen. Dat heb ik vandaag amper op het veld gezien."

LEES OOK: Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Löw moet ontslagen worden ...

Meest recent

Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

12
12
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

53
53
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

101
101
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

69
69
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

314
314
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

46
46
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

97
97
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

27
27
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

379
379
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

100
100
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1256
1256
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

244
244
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

556
556
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

281
281
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

252
252
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

343
343
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

94
94
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

90
90
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

640
640
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

385
385
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

164
164
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

166
166
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

141
141
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

17
17
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

125
125

Meer sportnieuws