TRANSFERUURTJE: 'Engelsen azen op Dennis, Guardiola terug naar Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Engelsen azen op Dennis, Guardiola terug naar Barça'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge hoopte Emmanuel Dennis afgelopen zomer op een transfer, maar die kwam er uiteindelijk niet. De Nigeriaanse aanvaller geniet wel nog steeds interesse. Zo zou hij nog steeds op het lijstje staan van Everton, momenteel de leider in de Premier League. Als hij een sterk seizoen kan afwerken, zullen ze misschien in de zomer echt komen aankloppen.



KRC Genk kwam donderdag met nieuws over de situatie van Sebastien Dewaest. De verdediger keer voorlopig niet terug in de A-kern, ondanks gesprekken met Jess Thorup en het bestuur. Het lijkt er dus nog steeds op dat hij in januari wil vertrekken.

Anderlecht had in de zomer Didier Lamkel Zé kunnen aantrekken, want de Kameroener werd aangeboden in het Lotto Park. Paars-Wit bedankte echter omdat de middenvelder niet aan hun normen en waarden beantwoord. Bij Antwerp zit hij intussen helemaal op een zijspoor, nadat hij zich met zijn fratsen onmogelijk maakte bij Ivan Leko.



BUITENLAND

FC Barcelona gaat straks mogelijk een trainerswissel doorvoeren. Victor Font, de topfavoriet om de nieuwe voorzitter van de club te worden, zou immers van plan zijn om Pep Guardiola terug naar Barça te halen. In dat geval zou Ronald Koeman dus al na een jaar weer plaats moeten ruimen. Ook Xavi, Andres Iniesta en Carles Puyol zouden weer in Camp Nou aan de slag moeten gaan.

Een tiental jaar geleden was Alexandre Pato nog één van de grootste talenten ter wereld, maar de voorbije jaren raakte zijn carrière in het slop. De Braziliaanse spits is momenteel transfervrij, maar zou een opmerkelijke transfer kunnen maken. Birmingham City zou de 31-jarige voormalige Golden Boy willen aantrekken.



Bij Ajax komt Ryan Gravenberch helemaal tot ontbolstering en de 18-jarige middenvelder lokt nu al interesse van heel wat buitenlandse grootmachten. Intussen zouden FC Barcelona, Juventus en Manchester United het toptalent allemaal al op hun verlanglijstje gezet hebben. 

LEES OOK: Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Had Anderlecht Lamkel Zé kunnen gebruiken?

Meest recent

Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

21
21
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

17
17
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

172
172
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

75
75
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

38
38
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

132
132
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

32
32
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

251
251
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

229
229
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

29
29
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

289
289
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

202
202
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

256
256
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

199
199
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

227
227
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

924
924
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

178
178
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

768
768
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

549
549
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

516
516
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

264
264
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

344
344
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

708
708
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

845
845
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

579
579

Meer sportnieuws