Club Brugge geniet 3 fikse opstekers tegen Standard

door
Club Brugge geniet 3 fikse opstekers tegen Standard

Met de interlandbreak achter de rug zijn alle ogen dit weekend weer op de Jupiler Pro League gericht. Dé topper van speeldag negen staat op zaterdagavond in Luik op het programma, waar nummer drie Standard het opneemt tegen de tweede in de stand Club Brugge.


Bij de Rouches is Selim Amallah nog onzeker en geeft Jackson Muleka allicht verstek, maar voor de rest recupereert Philippe Montanier wel waardevolle opties als Samuel Bastien, Maxime Lestienne, Obbi Oulare en Felipe Avenatti. Aan de overkant kreeg nu ook zijn collega Philippe Clement goed nieuws uit de ziekenboeg, zo wist de coach van Blauw-Zwart te vertellen op zijn wekelijkse persconferentie. Éder Balanta en Michael Krmencik zijn namelijk opnieuw klaar voor de strijd, alleen de onfortuinlijke Matej Mitrovic ligt nu nog in de lappenmand.

Balanta stond een tijdje aan de kant met een mysterieuze blessure, maar sloot volgens Clement de afgelopen dagen opnieuw aan bij de groep. Of de Colombiaan ook op speelminuten moet rekenen is een ander paar mouwen, maar het middenveld is zo toch weer een alternatief rijker. Voorin ontbrak Krmencik dan weer plots tegen Anderlecht, waardoor Youssouph Badji nog eens zijn kunnen mocht etaleren. Ook voor de Tsjech is een basisplaats dus zeker geen garantie. Tot slot gaf Clement nog mee dat nieuwkomer Noa Lang meteen inzetbaar is.

LEES OOK: 'Club Brugge pusht voor duurste aankoop van zomermercato'

Trending:

'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Wie moet Clement volgens u opstellen in de spits tegen Standard?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

67
67
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

374
374
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

86
86
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

66
66
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

467
467
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

148
148
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

179
179
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1177
1177
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

43
43
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

240
240
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

523
523
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

718
718
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

946
946
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

367
367
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

246
246
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

107
107
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

358
358
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1113
1113
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

219
219
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

360
360
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

932
932
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

373
373
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

537
537
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

97
97
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws