Sterke landskampioen veegt de vloer aan met abominabel zwak Essevee

door
Sterke landskampioen veegt de vloer aan met abominabel zwak Essevee

Na een ware demonstratie heeft landskampioen Club Brugge de vloer aan geveegd met een ontzettend zwak Zulte Waregem. De ploeg van Francky Dury liep negentig minuten lusteloos over het veld en klungelde erop los achterin.

Club Brugge had de matige competitiestart ondertussen grotendeels rechtgezet. Blauw-Zwart kon vandaag wel best winnen op het veld van Zulte Waregem om het verschil met leider Charleroi niet te groot te laten worden. Coach Clement koos met Diatta, Krmencik en De Ketelaere voor een volledig nieuwe voorhoede. Dury kon dan weer niet rekenen op Vossen (die niet mag spelen tegen zijn ex-club). Srarfi, Sissako en Humphreys begonnen wel aan de wedstrijd.
Club Brugge slaat Zulte Waregem als snel KO
Binnen de minuut kreeg Essevee een prima kans via Bruno, oog in oog met Mignolet schoot hij op de Brugse doelman. Aan de overzijde was de eerste bal tussen de palen wel meteen raak: Deschacht devieerde na een hoekschop van Vormer de bal ongelukkig in eigen doel: 0-1 voor Club. Zulte Waregem was nadien nergens en nog voor er twintig minuten gespeeld waren pakte Krmencik uit met een knappe actie en dito schot in de korte hoek: 0-2 voor de bezoekers. De thuisploeg creëerde nog nauwelijks een kans, op het halfuur schoot Govea nog eens slap in de handen van Mignolet. De landskampioen bleef echter ook nadien zijn wil opleggen aan een hulpeloos Zulte Waregem en kwam nog voor de pauze op een 0-3 voorsprong: Vormer schilderde de bal op het hoofd van Vanaken en de gouden schoen kopte overhoeks raak. Op slag van rust werd de schade nog wat erger toen Krmencik een rebound benutte en er zowaar 0-4 van maakte, wat een blamage voor de ploeg van Dury.

Krmencik speelt ijzersterk en heeft er al twee gemaakt voor de pauze.
Teloorgang van Zulte Waregem zet zich pijnlijk voort na de pauze
Club nam wat gas terug na de pauze, Bruno zorgde voor het eerste gevaar met een lage schuiver waarop Mignolet goed plat ging. Op het uur creëerde ook Club Brugge nog eens een kans via Krmencik die zijn hattrick op de handen van Bansen zag stranden. Halfweg de tweede helft was de 0-5 wel een feit: Vanaken strafte mistasten van Bansen af en schotelde De Ketelaere ook een doelpuntje voor. De woede bij de thuisaanhang werd alleen maar groter toen even later invaller Balanta er van dichtbij 0-6 van maakte. Club kon de score nadien nog uitdiepen maar had wat medelijden met Zulte Waregem. Zo bleef het uiteindelijk bij een zware 0-6 nederlaag voor Dury, die stilaan moet vrezen voor zijn job.
Scoreverloop:
0-1 (6') Deschacht, 0-2 (19') Krmencik, 0-3 (32') Vanaken, 0-4 (41') Krmencik, 0-5 (67') De Ketelaere, 0-6 (74') Balanta

LEES OOK: Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Moet Dury opkrassen?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

13
13
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

67
67
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

40
40
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

182
182
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

237
237
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

36
36
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

506
506
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

235
235
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

35
35
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

455
455
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

38
38
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

274
274
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

120
120
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

108
108
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

516
516
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

66
66
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

186
186
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

137
137
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

88
88
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

143
143

Meer sportnieuws