TRANSFERUURTJE: 'Mignolet op Franse radar, drie targets bij Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Mignolet op Franse radar, drie targets bij Barça'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Simon Mignolet zou volgens RMC op interesse kunnen rekenen van Stade Rennes. Het nummer drie van vorig seizoen in Frankrijk zou daarom haar pijlen hebben gericht op de 32-jarige doelman van Club Brugge, die wat ervaring kan toevoegen aan de verder vrij jeugdige kern. Verder blijft Club zelf werk maken van versterking. Volgens Binkwire is de komst van Christian Benteke niet uitgesloten, al lijkt dat toch een moeilijke bevalling te worden.

Sébastien Dewaest blijft ook na de trainerswissel achter zijn vertrekwens staan bij KRC Genk. Bij Het Laatste Nieuws laat interim-trainer Domenico Olivieri weten dat ook hij met Dewaest een gesprek voerde, maar dat die deur definitief achter zich dicht trok en deze transferperiode nog wenst te vertrekken uit de Luminus Arena. Volgens RTBF blijven Club Brugge en Antwerp FC de grootste kanshebbers.

RSC Anderlecht blijft zijn selectie verder uitdunnen. Zo zou ook Kristal Abazaj weldra kunnen vertrekken. De flankaanvaller zou volgens Turkse bronnen op het punt staan om voor Ankaraspor te gaan tekenen. Landry Dimata blijft in principe gewoon in Brussel. Volgens La Dernière Heure zou hij weg kunnen, maar enkel als een financiële topaanbieding binnen komt. Ognjen Vranjes liet dan weer verstaan dat hij dit seizoen blijft in Brussel.

De kans bestaat dat KV Kortrijk dan toch afscheid moet nemen van Terem Moffi. De spits zou wel eens naar Frankrijk kunnen vertrekken. L'Equipe meldt dat Lorient zijn interesse in Moffi hernieuwd heeft. De promovendus heeft met een drie op negen niet de start genomen waar het op gehoopt had en wil daarom nog een spits erbij halen.

STVV duwt door op de transfermarkt. Er is immers nog een verdediger op weg naar Stayen. De Colombiaanse centrale verdediger Jherson Vergaru Amu lijkt volgens Het Belang van Limburg in staat om een contract te gaan versieren bij STVV.

BUITENLAND
FC Barcelona moet eerst enkele uitgaande transfers afronden alvorens het zich zelf kan versterken, maar mikt wel degelijk op verschillende aanwinsten. El Mundo Deportivo stelt dat Memphis Depay (Lyon) en Sergiño Dest (Ajax) boven aan de verlanglijst van coach Ronald Koeman staan. Ook Eric García (Manchester City) zou in aantocht zijn, maar omdat hij over een aflopend contract beschikt in het Etihad Stadium is zijn situatie minder nijpend.

Liverpool FC kondigde de langverwachte komst van Thiago Alcantara aan. De Spaanse middenvelder tekende een vierjarig contract op Anfield en komt over van Bayern München. Coach Jürgen Klopp zou echter ook nog wat extra concurrentie in de aanvalslinie willen. Volgens SPORT heeft de Duitse coach immers zijn zinnen gezet op de komst van Ousmane Dembélé. Ook Ismaïla Sarr wordt genoemd, maar in dat dossier lijkt Manchester United korter op de bal te spelen.

Gonzalo Higuain verhuist van Juventus naar Inter Miami. De spits liet eerder zijn contract bij Juve ontbinden om in de VS aan de slag te kunnen gaan. Daar werd de komt van de 32-jarige scherpschutter zopas dan ook officieel aangekondigd. Juventus mikt op Luis Suarez of Edin Dzeko als mogelijke vervangers van de Argentijn.

POLL: Vindt u de mercato tot dusver een succes voor Club?

Meest recent

Anderlecht spookt bij Odoi: "Dieptepunt van carrière”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

10
10
Milicevic waarschuwt Club Brugge: "Dat is dé sleutel"

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

52
52
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

15
15
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

32
32
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

141
141
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

169
169
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

126
126
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

257
257
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

130
130
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

134
134
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

170
170
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

296
296
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

178
178
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

285
285
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

131
131
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

453
453
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

248
248
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

773
773
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

252
252
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

69
69

Meer sportnieuws