Tienkoppig Antwerp pakt zwaar bevochten zege bij STVV

219
Tienkoppig Antwerp pakt zwaar bevochten zege bij STVV

Antwerp heeft op de valreep zijn tweede zege van het seizoen geboekt op het veld van STVV. Met een man minder forceerde Jukleröd vanop vrije trap in de slotfase alsnog de overwinning. De Kanaries misten een paar opgelegde kansen en blijven achter met vijf op vijftien.

STVV begon wisselvallig aan de competitie met vijf punten uit vier wedstrijden. Deze namiddag wou het graag stunten tegen bekerwinnaar Antwerp, ook het team van Leko kon met amper vier punten niet spreken van een geslaagde start. Tot overmaat van ramp vloog Lamkel Ze nog maar eens naar de B-kern. Bij Antwerp kwamen Hongla en De Pauw in het team, bij de Kanaries werden Durkin, Konaté en Nazon in de ploeg gedropt.
Spektakelrijke eerste helft eindigt onbeslist
STVV kende een droomstart op Stayen en nog binnen de eerste minuut kwam Lee oog in oog te staan met Butez, de vroege 1-0 was een feit. Antwerp reageerde na een kwartier spelen al met de gelijkmaker: deze keer kwam Jüklerod na een prima counter plots oog in oog met Steppe en hij werkte keurig af in het hoekje: 1-1. De wedstrijd ging goed over en weer en halfweg de eerste periode strafte Lee een blunder van Haroun af : 2-1 voor de Kanaries. Ook nu weer sloeg The Great Old snel terug, na een halfuur spelen buffelde Seck de bal onhoudbaar voorbij Steppe: 2-2. Na een boeiende en doelpuntenrijke eerste helft mochten beide ploegen met een gelijke stand de kleedkamers opzoeken.

Lee scoorde twee maal voor STVV, Antwerp vocht zich telkens opnieuw in de wedstrijd.
Tienkoppig Antwerp pakt finaal de zege op Stayen
Na de rust waren kansen lange tijd een schaars goed. Op het uur verlengde Lee nog eens een prima voorzet nipt naast de kooi van Butez. STVV bleef de beste kansen afdwingen en een paar minuten later besloot Colidio oog in oog met Butez op de bezoekende doelman. Antwerp bleef volledig onmondig in de zone van de waarheid en moest de laatste twintig minuten nog met een man minder verder toen Batubinsika een tweede gele kaart kreeg. De thuisploeg profiteerde ei zo na onmiddellijk maar de schicht van Suzuki suisde rakelings naast. De Kanaries waren nadien vaak onzorgvuldig in het uitspelen van de man meer situatie, in de laatste tien minuten schoot Nazon wild over. Met een man minder creëerde Antwerp zo goed als niets maar het kwam op drie minuten van het einde wel weer op voorsprong toen een vrije trap van Jukleröd langs de muur voorbij een grabbelende Steppe verdween.
Scoreverloop:
1-0 (1') Lee, 1-1 (16') Jukleröd, 2-1 (23') Lee, 2-2 (33') Seck, 2-3 (88') Jukleröd
Bijzonderheid:
Batubinsika (Antwerp) krijgt een tweede gele kaart (72')



LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Was het een terechte zege?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

15
15
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

14
14
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

33
33
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

61
61
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

190
190
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

60
60
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

55
55
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

141
141
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

37
37
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

148
148
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

692
692
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

53
53
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

65
65
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

66
66
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

345
345
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

157
157
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

96
96
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

183
183
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

230
230
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

120
120
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

225
225
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

139
139

Meer sportnieuws