Kompany zet deur open voor surprise bij Anderlecht

door
Kompany zet deur open voor surprise bij Anderlecht

Vincent Kompany slaagde er bij RSC Anderlecht niet in om tijdens zijn eerste twee wedstrijden als hoofdtrainer de volle buit te pakken. Daar moet aanstaande zondag verandering in komen. Dan komt Cercle Brugge op bezoek in het Lotto Park, waar voor het eerst dit seizoen weer een aantal supporters zullen plaatsnemen.


Het wordt in ieder geval weer uitkijken naar hoe coach Kompany zijn mannetjes dan zal posteren, sowieso zal hij moeten schuiven met zijn basiself. In de laatste wedstrijd voor de interland-break viel sterkhouder Elias Cobbaut immers geblesseerd uit. De Rode Duivel zal enkele maanden aan de kant staan. Om zijn blessure op te vangen zou RSCA overwegen nog een extra verdediger aan te trekken, maar voorlopig moet de oplossing intern gezocht worden.

Killian Sardella lijkt de grootste kanshebber om de basisplaats op korte termijn in te vullen. In de oefenwedstrijd tegen Bayer Leverkusen kreeg Ognjen Vranjes echter nog eens een kans en hij deed het zeker niet onaardig. Hier en daar weerklinken dan ook geluiden om hem opnieuw op te nemen in de wedstrijdselectie. En Kompany lijkt dat niet op voorhand uit te sluiten, integendeel.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag zette hij de deur voor de Bosniër alvast weer op een kier. "Ik heb veel verhalen over hem gehoord, maar zelf ken ik hem als een superprof. En een goeie verdediger met métier. Hij was de voorbije weken licht geblesseerd, maar Vranjes kan ons helpen", werd de trainer geciteerd door Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Vranjes verdient een nieuwe kans bij RSCA ...

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 kandidaten schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

0
0
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

45
45
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

78
78
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

181
181
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

153
153
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

463
463
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

295
295
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

162
162
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

25
25
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

438
438
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

284
284
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1187
1187
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

396
396
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

371
371
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

352
352
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

281
281
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

479
479
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

200
200
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

342
342
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

387
387
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3063
3063
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

755
755
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

464
464
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

347
347

Meer sportnieuws