Van Eetvelt bevestigt 'plan-Vanden Borre'

door
Van Eetvelt bevestigt 'plan-Vanden Borre'

Vorige week liet Vincent Kompany zijn maatje Anthony Vanden Borre nog eens speelminuten maken in de oefenmatch tegen Bayer Leverkusen. Vanden Borre viel toen goed in als centrale verdediger. 

Vanden Borre liet defensief een goede indruk na, waardoor de speculaties opnieuw toenamen over zijn speelkansen in de Jupiler Pro League. Toch zou de ervaren speler echter weinig kans maken om effectief door te groeien naar een basisspeler. Er werd al luidop afgevraagd of Vanden Borre, die een grote invloed heeft in de kleedkamer, niet kan uitgroeien tot een soort van mentor - al dan niet in de technische staff.

Volgens Het Laatste Nieuws is de kans ferm geslonken om Vanden Borre nog eens in een officiële match aan het werk te zien bij Sporting. Momenteel mocht hij altijd meetrainen met de A-kern, en een bijhorend minimumcontract, maar vanaf donderdag zal hij zich moeten melden bij de U21. Dat wil niet zeggen dat Anderlecht geen plannen meer heeft met Vanden Borre. De club is namelijk gecharmeerd door zijn ingesteldheid en daarbij sluit de krant niet uit dat Vanden Borre in aanmerking komt voor een functie in de staff. 

UPDATE 11/09

Anthony Vanden Borre werd dus naar de U21 gestuurd bij Anderlecht, maar van enige ontevredenheid over de rechterflank is er bij Paars-Wit absoluut geen sprake. Dat bevestigen de woorden van Karel Van Eetvelt in Het Laatste Nieuws: “We willen hem in elk geval zo lang mogelijk bij Anderlecht houden. Hij is een deel van de familie.”

Over zijn toekomst als voetballer heeft Van Eetvelt echter wel zijn twijfels:“Hij heeft drie jaar niet gevoetbald, je hebt een bepaalde snelheid en intensiteit nodig om te slagen. Ik wil Anthony allerminst afschrijven - met hem weet je het nooit.”

LEES OOK: Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

Heeft hij nog toekomst als voetballer?

Meest recent

Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

3
3
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

36
36
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

338
338
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

564
564
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

12
12
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

731
731
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

120
120
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

97
97
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

63
63
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

121
121
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

160
160
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

53
53
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

302
302
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

42
42
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

149
149
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

269
269
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

135
135
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

150
150
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

261
261
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

99
99
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

459
459
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

335
335
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

674
674
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

129
129

Meer sportnieuws