Vader Messi komt met opmerkelijke update over mogelijke transfer

door
Vader Messi komt met opmerkelijke update over mogelijke transfer

Lionel Messi diende een weekje geleden een officieel transferverzoek in bij FC Barcelona, maar gisteren kwam zijn vader en tevens zaakwaarnemer Jorge aan in Catalonië voor een gesprek met voorzitter Josep Maria Bartomeu. Met een wel heel erg opvallende uitkomst.

Journalist Martín Arévalo van TyC Sports, dat als eerste op de proppen kwam met het verhaal over de fax van de Argentijn waarin hij aangaf te willen vertrekken, meldt namelijk dat Messi toch van gedachten is veranderd... Het zou opeens voor 90 procent zeker zijn dat de superster in het Camp Nou-stadion blijft spelen... Martín Arévalo, werkzaam voor de Argentijnse tak van FOX Sports, voegt daaraan toe dat het gesprek tussen Jorge Messi en Bartomeu geen betere uitkomst kon hebben.

De twee zouden dusdanig vriendschappelijk met elkaar onderhandeld hebben dat de situatie weer helemaal anders is. Naar verluidt maakt 'de beste voetballer ter wereld' vandaag bekend wat hij precies besloten heeft. Frenkie de Jong liet gisteren weten over de toekomst van Messi: "Of hij nog in Barcelona is als ik terugkeer (van de interlandperiode, red.)? Ik weet het niet, ik hoop het, maar dat is niet aan mij. Hij zit nog in de groepsapp, maar daar wordt sowieso niet zo heel veel in gesproken. Zo af en toe wel, maar nu is het rustig."

UPDATE 12u38
Vader Jorge Messi heeft tegenover Deportes Cuatro nog eens een update gegeven over de situatie na het overleg met Bartomeu. Daarbij geeft hij toe dat Messi inderdaad overweegt om alsnog een seizoen bij Barça te blijven, omdat het deze zomer moeilijk blijkt om een transfer te forceren. Dat zal makkelijker zijn in de zomer van 2021, want dan loopt zijn contract af. Een definitieve beslissing heeft Messi echter nog niet genomen, die zou in de komende uren of dagen moeten komen.

LEES OOK: ‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Denk je dat Messi alsnog zal blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

13
13
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

113
113
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

80
80
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

43
43
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

48
48
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

47
47
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

178
178
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

80
80
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

126
126
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

55
55
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

235
235
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

221
221
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

232
232
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

358
358
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

293
293
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

137
137
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

169
169
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

193
193
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

421
421
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

238
238
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

147
147
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

164
164
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

121
121
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

214
214
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

69
69

Meer sportnieuws