'Messi furieus na eerste gesprek met Koeman'

door
'Messi furieus na eerste gesprek met Koeman'

In het voorbije seizoen stoorde Lionel Messi zich mateloos aan bepaalde zaken binnen FC Barcelona, waardoor de Catalaanse topclub vanaf heden de frustraties van hun sterspeler uiteraard tot een minimum willen beperken. Maar na het veelbesproken gesprek tussen Messi en de nieuwe Barça-coach Ronald Koeman was het volgens Marca alweer van dat.

Eén van de zaken waar Messi zich vorig seizoen erg aan stoorde, was bijvoorbeeld het uitlekken van bepaalde gevoelige informatie aan de media. En volgens de Spaanse krant Marca is dat nu opnieuw gebeurd na zijn privaat gesprek met kersverse coach Ronald Koeman. Dat beide heren een overleg pleegden, is op zich zeker niet vreemd gezien dat het niet bepaald een luchtig theekransje betrof. 

Maar Messi was aldus furieus dat alle discussiepunten alweer bekend raakten bij het grote publiek. Vooral het gegeven dat Messi zich meer buiten dan binnen de club zou voelen, zou bij de Argentijn in het verkeerde keelgat geschoten zijn. Daarbij is niet de interpretatie van belang, maar wél de afzender van deze gelekte informatie. Volgens Marca zou het doorsijpelen van dit gerucht het werk zijn van RAC1, dat als eerste medium deze informatie verspreidde.

RAC1 is namelijk een Spaans radiostation dat openlijk Josep Maria Bortomeu steunt, de huidige president van FC Barcelona die al geruime tijd onder grote druk staat. Volgens Marca gelooft Messi dat deze actie van RAC1 een poging is van het huidige clubbestuur om hem buiten te werken uit Camp Nou en hem af te schilderen als de bad guy  - ook door het feit dat Messi zich nog niet openlijk uitsprak over de 8-2 afslachting door Bayern München in de Champions League.

LEES OOK: Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Moet Messi Barça verlaten?

Meest recent

Anderlecht - Club Brugge: van FC Drita tot Tokyo FC

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

6
6
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

31
31
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

50
50
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

62
62
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

120
120
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

54
54
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

541
541
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

396
396
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

64
64
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

308
308
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

135
135
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

94
94
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

215
215
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

330
330
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

82
82
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

32
32
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

31
31
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

68
68
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

672
672
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

49
49
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

68
68
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

171
171
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

94
94
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

82
82
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

182
182

Meer sportnieuws