
Dat Paris Saint-Germain in Frankrijk prijzen wint, is elk jaar weer een zekerheid, maar in de Champions League gaat het vaak mis. Gisteren bereikten de Parijzenaars de finale van het kampioenenbal door van RB Leipzig te winnen met 3-0.
Nasser Al-Khelaifi, die met zijn bedrijf Qatar Sports Investments in 2011 eigenaar werd van de club, zegt tegen RMC Sport: "Ik ben ontzettend blij. Nu is het tijd om deze prestatie te vieren. We zijn heel blij dat we onze fans zo gelukkig kunnen maken. Zij hebben hier lang op moeten wachten. Sinds onze komst negen jaar geleden is het altijd onze droom geweest om de Champions League te winnen en nu zijn we dicht bij die droom. Ik heb tegen de spelers gezegd dat ze een fantastische wedstrijd hebben afgeleverd, maar dat ze nu niet moeten stoppen."
Coach Thomas Tuchel vult aan: "Het is ongelooflijk dat we in de finale staan, maar nu moeten we ze winnen ook. Het team toonde kwaliteit, honger en vastberadenheid: een goede mix. We hebben verdiend gewonnen. De druk was voelbaar voor de wedstrijd, dat is niet makkelijk, maar ik heb spelers die gewend zijn om met zulke druk om te gaan. Ze houden ervan. Ik kan jullie vertellen: dit team is een goed team."
POLL: Wint PSG zondag de beker met de grote oren?