'Anderlecht-fans blijven nog even op hun honger zitten'

door
'Anderlecht-fans blijven nog even op hun honger zitten'

"Dit jaar nemen we alles terug", zo klonken de bekende woorden van Vincent Kompany, al leverde de eerste speeldag op bezoek bij KV Mechelen toch meteen weer een domper op voor Anderlecht. Niet alleen door de late gelijkmaker, maar tevens omwille van het geleverde spel. Thuis tegen STVV moet het dit weekend beter.


De aanhang rekent daarvoor vast op de drie aanwinsten die zopas in het Lotto Park arriveerden, waarvan Percy Tau en Bogdan Mykhaylichenko reeds een helft op mochten draven in een oefenpartij tegen Lommel SK. De polyvalente Zuid-Afrikaan trof daarbij zelfs direct raak, al lijkt hij op fysiek vlak misschien nog helemaal klaar voor de strijd. Hetzelfde geldt alvast voor topaankoop Mustapha Bundu, die woensdag pas voor de eerste keer kon meetrainen. Volgens La Dernière Heure is het dan ook nog maar ten sterkste de vraag of iemand van dit drietal zondag reeds in de basis start.

Tenslotte is het niet de gewoonte van Frank Vercauteren om nieuwkomers zomaar meteen in zijn elftal te droppen, zo bleek na nieuwjaar al met Michael Murillo, Marko Pjaca, Dejan Joveljic en Kemar Lawrence. Zij kregen allemaal eerst de tijd om zich conditioneel klaar te stomen en tactisch aan te passen aan de speelstijl van Paars-Wit vooraleer ze tussen de lijnen konden verschijnen. Mocht er dan toch een van de drie verse krachten reeds van bij de start zijn kans krijgen, tipt LDH dan wel op linksachter Mykhaylichenko. Indien hij op de bank zit, zou daarnaast ook Tau kunnen invallen.

LEES OOK: Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Wie van dit trio zou u al laten starten dit weekend?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

54
54
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

38
38
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

25
25
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

66
66
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

182
182
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

41
41
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

118
118
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

61
61
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

446
446
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

273
273
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

259
259
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

247
247
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

486
486
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

268
268
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

52
52
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

171
171
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

89
89
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

566
566
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

169
169
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

104
104
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

175
175
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

60
60
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

434
434
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

520
520
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

151
151

Meer sportnieuws