'Afwachtend Club mikt op vier extra versterkingen'

1349 stemmen
'Afwachtend Club mikt op vier extra versterkingen'

Club Brugge zit momenteel in de laatste rechte lijn richting de bekerfinale tegen Antwerp FC, als die komend weekend kan plaatsvinden tenminste. Ondertussen blijft het bij de landskampioen wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Dat er nog versterking zal volgen staat in ieder geval buiten kijf.


In de bekerfinale zouden sowieso geen nieuwe spelers mogen aantreden, bovendien wordt Blauw-Zwart gespaard van Europese voorrondes. Daarnaast is de mercato nog tot 5 oktober geopend. Vincent Mannaert en co hebben dus voldoende redenen om een afwachtende houding aan te nemen. Zeker omdat het grote transfergeweld in het buitenland zich ook nog op gang moet trekken en alle sterkhouders daardoor voorlopig gewoon op post bleven.

Maar de Bruggelingen mikken volgend seizoen erg hoog op meerdere fronten en dus is versterking in de breedte welgekomen. Een extra (flank)aanvaller is op dit moment de prioriteit, vooral omdat Emmanuel Dennis quasi zeker vertrekt. Bright Osayi-Samuel (QPR) blijft daarvoor in beeld, al worden ongetwijfeld nog andere pistes gevolgd. Daarnaast denkt Club ook aan extra spits, al is dat door de stormachtige ontwikkeling van Youssouph Badji momenteel geen absolute noodzaak.

Op het middenveld is dan weer nog één extra pion gewenst. De Nederlander Joey Veerman is echter geen optie meer nadat hij afgelopen weekend verlengde bij sc Heerenveen. Club zal dus verder moeten speuren. Tot slot bestaat de kans dat er ook een extra verdediger wordt aangetrokken. Matej Mitrovic is immers opnieuw enkele weken uit en blijft erg blessure-gevoelig. Met Siemen Voet en Ignace Van der Brempt heeft coach Philippe Clement twee jonge alternatieven ter beschikking, maar zij moeten nog stappen zetten.

LEES OOK: "Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

14
14
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

122
122
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

249
249
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

204
204
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

273
273
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

32
32
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

125
125
Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

49
49
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

225
225
Garcia deelt harde tik uit: "Hij mag écht ontgoocheld"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

335
335
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

326
326
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

51
51
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

490
490
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

304
304
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

245
245
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

208
208
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

61
61
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

402
402
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

20
20
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

231
231
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

96
96
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

1076
1076
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

772
772
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

301
301
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

43
43

Meer sportnieuws