Waasland-Beveren geeft niet op. De Waaslanders blijven zich juridisch verzetten tegen de beslissingen van de Pro League, en kwamen vandaag met een opmerkelijke eis naar voren.
Volgens Het Nieuwsblad eist Waasland-Beveren een dwangsom van 5 miljoen euro per competitiewedstrijd die begint in de Jupiler Pro League. De Waaslanders legden dat voorstel vandaag neer bij de ondernemingsrechtbank van Dendermonde. Donderdag volgt de uitspraak van de bevoegde rechtbank. Eén dag later vindt er opnieuw een algemene vergadering van de Pro League plaats.
De advocaat van Waasland-Beveren, Tom Rombouts, gaf uitleg bij het extreme voorstel van de Oost-Vlamingen. "We vragen dat Waasland-Beveren opnieuw wordt opgenomen in de kalender van 1A. De Pro League wringt zich in bochten om het oordeel van het BAS te ontlopen. Zoiets kan niet", aldus Rombouts.
LEES OOK: Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?
lvboven