'Eerste zomerse aanwinst deze week bij Club verwacht'

door
'Eerste zomerse aanwinst deze week bij Club verwacht'

Club Brugge werkte zijn oefenwedstrijd tegen AA Gent nog af zonder zomerse nieuwkomers, maar daar lijkt snel verandering in te komen. Zo zou Blauw-Zwart dicht bij de komst van Bright Osayi-Samuel staan. Het Engelse The Daily Mail meldde zondag zelfs dat een akkoord gevonden is omtrent de 22-jarige flankaanvaller.


Maar dat wil niet zeggen dat de transfer al helemaal rond is. Bij Het Laatste Nieuws benadrukt men immers dat de nodige handtekeningen nog niet gezet zijn. Toch zou het wel eens snel kunnen gaan. Normaal gezien legt Osayi-Samuel deze week nog zijn medische en fysieke proeven af. Wanneer die een succes blijken, kan de deal beklonken worden.

Ook bij HLN verwacht men dat Club eerstdaags zijn eerste zomeraanwinst beet zal hebben. De geruchten dat Leicester City de transfer op het laatste moment zou willen kapen, werden volgens de krant gelanceerd vanuit QPR om het onderste uit de kan te halen wat betreft de transfersom. Uiteindelijk zou Blauw-Zwart rond de vijf miljoen euro neerleggen. Bonussen en commissies inclusief.

POLL: Heeft Club ook nood aan versterking in de defensie?

Meest recent

Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

53
53
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

127
127
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

120
120
Deze uitspraak van Vertonghen doet RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

64
64
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

242
242
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

84
84
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

105
105
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

207
207
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

101
101
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

267
267
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

202
202
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

150
150
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

232
232
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

257
257
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

190
190
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

99
99
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

153
153
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

131
131
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

174
174
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

68
68

Meer sportnieuws