Glen De Boeck ontvangt met Waasland-Beveren zijn ex-club RSC
Anderlecht. De trainer loodste de Wase club bijna uit de degradatiezorgen en kijkt uit naar het treffen met de leider.
"Wij willen elke match winnen, ook tegen Anderlecht. Waasland-Beveren wil zich redden, maar niet door de misstappen van de andere ploegen. Zondag kunnen we een belangrijke stap zetten", zegt hij aan
Sporza.
"Ik heb nog altijd goede contacten met Anderlecht. Ik heb daar dertien mooie jaren beleefd. Met René Sterckx en Mohammed Aoulad heb ik ook twee van Anderlecht geleende spelers. Besnik Hasi had me al veel positiefs over hen verteld."
Over zijn eigen toekomst is er nog geen nieuws. "Ik beleef hier veel plezier, maar mijn contract loopt straks af. Ik weet niet of de club ambitieus genoeg is om volgend seizoen degradatievoetbal te vermijden. En dan is er nog het financiële plaatje. Deze keer ben ik niet veeleisend geweest. Maar alles heeft zijn prijs", besluit De Boeck.
LEES OOK:
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"