'Slecht nieuws voor Anderlecht met het oog op Poolse winger'

door
'Slecht nieuws voor Anderlecht met het oog op Poolse winger'

Enkele weken geleden stuurde RSC Anderlecht een scout richting Polen om de prestaties van Kamil Jozwiak te evalueren. De Poolse flankspeler is in eigen land een ware ster, en zag die status nu ook beloond worden door zijn club Lech Poznan. 


Lech Poznan wil er alles aan doen om sterspeler Jozwiak ook volgend seizoen in Polen te houden, en dat was in de laatste wedstrijd tegen Lechia Gdans ook meteen duidelijk. Jozwiak mocht van zijn club als aanvoerder aan de wedstrijd beginnen, wat ongetwijfeld een grote eer was voor de 22-jarige Pool. "Ik speel sinds mijn dertiende voor deze club. Er is voor mij dan ook geen grotere eer dan hier de aanvoerdersband te mogen dragen. Het is een droom die uitkomt", vertelt Jozwiak. 

De kans op een vertrek van Jozwiak bij zijn club lijkt daardoor ineens een stuk kleiner geworden. Het charmeoffensief van Lech Poznan heeft dus zijn vruchten afgeworpen. 

POLL: Maakt Anderlecht nog kans op Jozwiak?

Meest recent

'Na aanstelling Wilmots ook overnamebom bij Standard'

Standard verraste dinsdag vriend en vijand door uit te pakken met de terugkeer van Marc Wilmots. De ...

50
50
Bob Peeters aan zet: leegloop bij SK Beveren

SK Beveren gaat een vijfde seizoen in de Challenger Pro League tegemoet. De Waaslanders slaagden er ...

35
35
'Man City gaat hard en wil volgende klepper op middenveld'

Er staat in de zomer een revolutie op til bij Manchester City. Dat leek de voorbije maanden aan het ...

27
27
Opsteker voor Garcia: "Deur voor Duivels is niet gesloten"

Dinsdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de volgende interlands van de Rode Duivels, op 6 ...

106
106
Lamkel Zé neemt definitief afscheid van STVV

STVV heeft een zeer woelig seizoen gekend waarin het onder meer drie trainers versleet, maar ...

117
117
Cercle verklaart opmerkelijke keuze voor Storck

Coup de théâtre bij Cercle Brugge maandagavond, waar ze vlak voor het ingaan van de ...

134
134
Fink krijgt tik om de oren: "Serieus woordje over spreken"

Mathematisch gezien kan het nog een plekje dalen in het klassement, maar dat scenario is ...

258
258
Alles op alles: Anderlecht met surprise tegen Club Brugge?

RSC Anderlecht werkt komend weeken zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. Tegen Club Brugge ...

500
500
'United slaat toe: nieuwe topspits naar Old Trafford'

Manchester United werkt momenteel toe naar de finale van de Europa League, daarin krijgt het een ...

127
127
Anderlecht verrast vriend en vijand: plan wordt omgegooid

Tim Borguet heeft Anderlecht naar een nieuwe fase geleid, zowel op commercieel vlak als sportief. ...

387
387
KV Kortrijk pakt uit: oude bekende én pikante Essevee-overgang

Het seizoen van degradant KV Kortrijk zit er sinds afgelopen weekend definitief op. Maar de ...

150
150
Rode Duivels: Rudi Garcia verrast met twee JPL-uitblinkers

Binnen minder dan een maand trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op ...

278
278
'Real steekt tandje bij: eerste Alonso-aanwinst nabij'

Real Madrid staat op het punt een nieuwe trainer aan te stellen, de aankondiging van Xabi Alonso als ...

130
130
'Dolberg dumpt Anderlecht: eerste gegadigden melden zich'

Hoewel het financieel intussen opnieuw gezond is blijven de middelen nog altijd enigszins beperkt ...

491
491
'Baro slikt bittere pil: AA Gent loopt miljoenen mis'

De play-offs kunnen niet snel genoeg afgelopen zijn voor AA Gent, dat dringend aan bezinning toe is. ...

230
230
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De komende weken staat er nog heel wat op het spel voor Club Brugge, dat met een twintigste ...

854
854
Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 9 bekend

Terwijl de Europe Play-Offs al in een beslissende plooi liggen valt de spanning boven -en onderaan ...

223
223
'Totale uitverkoop in Anderlecht: mokerslag voor Renard'

RSC Anderlecht gaat straks een bijzonder drukke zomer tegemoet. Om ruimte te maken voor nog meer ...

529
529
Milicevic out bij AA Gent? Vanhaezebrouck velt verdict

De terugkeer in de Champions' Play-Offs draaide uit op een treurmars voor AA Gent, dat op weg lijkt ...

434
434
'Trainerswals in JPL: De Mil naar Anderlecht of Antwerp?'

Zowel boven -als onderin het klassement van de Jupiler Pro League werd er de afgelopen maanden weer ...

1102
1102

Meer sportnieuws