'Lavia heeft topclubs voor het uitkiezen, extra domper Kompany'

980
'Lavia heeft topclubs voor het uitkiezen, extra domper Kompany'

Het is nu bijna een week geleden dat Roméo Lavia een bommetje dropte door zijn vertrek bij Anderlecht aan te kondigen. Het 16-jarige toptalent leek Neerpede zeker in te zullen ruilen voor Manchester City, maar op officieel nieuws is het nog altijd wachten. In de tussentijd wordt gewag gemaakt van kapers op de kust.


Volgens het Engelse Express beschikken de troepen van Pep Guardiola wel degelijk over de beste papieren om de Belgische jeugdinternational vast te leggen, maar tonen ook twee andere grootmachten uit de Premier League verregaande interesse. Stadsgenoot Manchester United en titelconcurrent Liverpool zouden namelijk eveneens een oogje hebben laten vallen op Lavia, die zowel centraal achterin als op het middenveld uit de voeten kan. Volgens Bob Browaeys, bondscoach van de U16 van de Rode Duivels, heeft Lavia alvast alles om het te maken.

"Hij zoekt nog naar zijn beste plek, want hij is niet van de grootste en zal niet meer groeien. Ik zie hem wel centraal op het middenveld fungeren, waar hij goed verdedigt, zuiver speelt en graag infiltreert. Zijn positie zal veel afhangen van de trainers die zijn pad kruisen. Coaches die alleen jongens groter dan één meter 90 achterin willen zullen hem hoger posteren, maar voor trainer die graag willen opbouwen is hij de ideale verdediger", klinkt het. Zout in de wonde voor Vincent Kompany dus, die Lavia op die manier in de nabije toekomst maar al te goed kon gebruiken.

LEES OOK: Alderweireld en Neville snoeihard voor Engelse topclub: "Afschuwelijk"

Zullen we volgens u nog veel horen van Lavia?

Meest recent

Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

7
7
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

63
63
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

31
31
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

34
34
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

97
97
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

27
27
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

110
110
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

660
660
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

40
40
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

59
59
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

59
59
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

319
319
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

143
143
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

86
86
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

173
173
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

227
227
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

172
172
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

111
111
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

222
222
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

129
129
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

79
79
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

33
33
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

95
95

Meer sportnieuws