Letica spreekt klare taal over terugkeer naar Club Brugge

door
Letica spreekt klare taal over terugkeer naar Club Brugge

Club Brugge legde in de zomer van 2018 nog 3 miljoen euro op tafel om Karlo Letica binnen te halen, maar die transfer werd geen succes. De jonge Kroatische doelman gold als een groot talent, maar kon niet overtuigen en verloor al snel zijn basisplaats. Dit seizoen verhuurde Club hem aan SPAL, de voorlaatste in de Serie A.


Over zijn passage in Brugge heeft Letica weinig goeds te vertellen. "Ik verwachtte om er beter behandeld te worden", stelt hij onomwonden in een interview met het Kroatische medium 24sata. "Maar van een normale menselijke band was er nooit sprake. Ik wil niemand beschuldigen of namen noemen, dus volgens mij is het gewoon beter dat ik daarover niets meer zeg. Maar het was een ervaring die ik niemand toewens en ik ben blij dat ik naar de Italië kon."

Bij SPAL moest Letica echter ook tevreden zijn met een rol in de schaduw, al maakte hij door een blessure bij eerste doelman Berisha dinsdag wel zijn debuut in de match tegen Cagliari. Een terugkeer naar Club ziet hij desondanks absoluut niet zitten. "Ik geloof dat SPAL me definitief zal overnemen en dat ik volgend seizoen ook in Italië zal spelen. Degradatie naar de Serie B zou de zaak inderdaad veranderen. Dan zou ik eens goed moeten nadenken. Maar als ik de rest van het seizoen onder de lat kan staan, hoop ik dat er meer aanbiedingen uit de Serie A zullen komen. Maar de Serie B zou ook geen slechte optie zijn. Ik ben nog maar 23 en op dit moment is spelen mijn enige prioriteit."

JOUW MENING TELT:
Had Club hem meer kansen moeten geven?

Meest recent

Horrorscenario in de maak voor Ajax?

Bij Ajax spelen met Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida verschillende Belgen. De ...

1
1
Details Supercup bekend, nieuws over volledige kalender

Union SG werd afgelopen seizoen landskampioen in de Jupiler Pro League. De Brusselse club pakte een ...

108
108
Wie verovert het hart van Gert Verheyen? Zijn boodschap is duidelijk

Voor Gert Verheyen mag de broeksriem even ervan af, al kan je dat gerust met een korrel zout nemen. ...

75
75
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club Brugge gaan hard'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

231
231
Leko vloekt op Hubert: OHL berooft Charleroi

Verschillende Belgische clubs zijn van hoofdtrainer veranderd. Bij KAA Gent werd Ivan Leko ...

94
94
Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

180
180
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

99
99
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

45
45
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

88
88
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

99
99
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

96
96
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

99
99
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

408
408
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

346
346
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

69
69
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

691
691
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

84
84
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

192
192
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

665
665
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

630
630
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

263
263
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

988
988
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

959
959
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

437
437
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

145
145

Meer sportnieuws