'Van Wijk wil dat KVO hem betaalt voor verzekeren behoud'

door
'Van Wijk wil dat KVO hem betaalt voor verzekeren behoud'

KV Oostende beleefde spannende maanden, waarin lange tijd veel onzekerheid heerste over het lot van de club. Niet alleen omwille van de perikelen rond de licentie en de overname door PMG, maar ook omwille van de sportieve situatie. KVO moest lange tijd tegen de degradatie strijden, maar onder meer door het stilleggen van de competitie wist de club toch het behoud te verzekeren.


En dat zorgt ervoor dat ex-trainer Dennis van Wijk 20.000 euro eist van KVO, weet Het Nieuwsblad. De Nederlander stuurde de club een brief met het verzoek dat bedrag over te maken. In zijn contract stond namelijk dat Van Wijk recht had op een premie van 20.000 euro als KVO het behoud verzekerde. Dat bedrag eist hij nu op.

Al kan gerust geargumenteerd worden dat het zeker niet dankzij Van Wijk is dat KVO zich wist te handhaven in 1A. Hij pakte in de acht wedstrijden waarin hij aan het roer stond amper vier punten, goed voor één zege, één gelijkspel en zes nederlagen. Advocaten moeten dan ook uitmaken of hij recht heeft op de premie.

LEES OOK: ‘Verbazingwekkende move Faes in stroomversnelling’

🔥 Wat iedereen nu leest

JPL-coaches overtuigd: favoriet Gouden Schoen al bekend
JPL-coaches overtuigd: favoriet Gouden Schoen al bekend

Moet Van Wijk zijn premie krijgen?

Meest recent

Nieuwe Rode Duivel bij Club Brugge: “Het gaat snel”

Niemand lijkt er nog aan te twijfelen dat Joaquin Seys zal worden opgeroepen voor de Rode Duivels. ...

35
35
Kerkhofs schept duidelijkheid over toekomst Mertens

Dries Mertens wordt al geruime tijd met een definitief pensioen genoemd. De 38-jarige Rode Duivel is ...

23
23
‘Lijdensweg Lavia blijft duren: Chelsea grijpt zwaar in’

Chelsea legde meer dan 60 miljoen euro op tafel voor Romeo Lavia, maar de Engelse topclub kon nog ...

91
91
HVH lik op stuk: Kana slaat keihard terug bij Anderlecht

Marco Kana maakte zijn debuut bij RSC Anderlecht onder Vincent Kompany, maar vervolgens verdween de ...

167
167
Club houdt hart vast: ‘Schoktransfer Seys plots in beeld’

Club Brugge heeft deze zomermercato al ferm verkocht. Onder meer Maxim De Cuyper, Ardon Jashari en ...

682
682
Monstertransfer Lammens: “Meteen voor de leeuwen gooien”

Senne Lammens kende een topseizoen bij Royal Antwerp FC en de Rode Duivel staat op een zucht van een ...

357
357
Refs bekend: twee rivalenclashes in Jupiler Pro League

Er staat nog eerst een Europese midweekspeeldag op het programma, maar de Pro League heeft de ...

32
32
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Genk dumpen, kassa Antwerp’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

362
362
‘Okereke maakt verrassende miljoenenterugkeer naar JPL'

David Okereke maakte in het verleden furore bij Club Brugge. Blauw-Zwart legde in de zomer van 2019 ...

417
417
Twee afwezigen bij Club: duidelijk statement Ordonez

Club Brugge traint vandaag voor de Europese clash tegen Rangers. Blauw-Zwart zal in het Jan ...

1174
1174
STVV zet ambities kracht bij met groot nieuws

Sint-Truiden VV is de afgelopen jaren aan de weg omhoog aan het timmeren in de Jupiler Pro League. ...

175
175
'Erik Van Looy heeft sensationele relatie met biseksuele BV'

Erik Van Looy begint binnenkort aan een nieuw seizoen van zijn paradepaardje: 'De Slimste Mens ter ...

363
363
Kana verbaast Anderlecht met uitspraken over toekomst

Marco Kana leek volledig uit beeld verdwenen bij RSC Anderlecht. De 23-jarige Belgische ...

306
306
Jackpot voor Zulte: 'Smaakmaker heeft knaltransfer beet'

Zulte Waregem werd vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League waardoor het dit seizoen in de ...

348
348
André Hazes publiekelijk zwaar vernederd door Derksen

André Hazes Jr is geen onbesproken figuur in België en Nederland. De zanger kwam al ...

74
74
'Anderlecht krijgt enorme opsteker vlak voor AEK Athene'

RSC Anderlecht neemt het in de terugmatch van de voorrondes van de Conference League op tegen AEK ...

245
245
'Napoli strikt vervanger Lukaku: deal van 45 miljoen'

SSC Napoli is goed aan het nieuwe seizoen begonnen, het won tijdens de openingsspeeldag met 0-2 van ...

129
129
'Spanning stijgt: Anderlecht flirt met last-minute aanwinst'

RSC Anderlecht maakt zich momenteel op voor de levensbelangrijke terugwedstrijd tegen AEK Athene. De ...

617
617
Degryse kiest favoriet Gouden Schoen: "Hij heeft alles"

Traditiegetrouw wordt begin 2026 de Gouden Schoen uitgereikt aan de beste speler op de Belgische ...

577
577
'Kompany in zevende hemel: Bayern op zucht van topspits'

Bayern München is als een pletwals aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen en maakte ...

289
289
'Selectie Rode Duivels: twéé grote JPL-verrassingen'

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de ...

468
468
Stuntplan bij Barça: zo willen ze Lewandowski vervangen

Voornamelijk door de financiële restricties, heeft FC Barcelona een kalme zomermercato achter ...

205
205
'Anderlecht-schok: Vazquez nu aangeboden bij JPL-club'

RSC Anderlecht wil in het uiterste slot van de transferperiode nog verschillende spelers van de hand ...

504
504
'Tijd tikt voor Tolu: Genk hanteert pittig prijskaartje'

De zomerse transferperiode nadert zijn laatste dagen. Voor een aantal spelers die hun zinnen hebben ...

354
354
De vernedering te veel: Nilsson tot op het bot aangepakt

Club Brugge zet Gustaf Nilsson op weg naar de exit. Hij is fit, beschikbaar, maar wordt compleet ...

903
903

Meer sportnieuws