TRANSFERUURTJE: 'Pech voor Club en Genk, Anderlecht strijdt met Feyenoord'

396
TRANSFERUURTJE: 'Pech voor Club en Genk, Anderlecht strijdt met Feyenoord'

De Bundesliga is weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge maken ze stilaan werk van de eerste transfers. De naam van Armin Gigovic viel de voorbije dagen al en Club ziet de kansen op de komst van de jonge Zweed toenemen. Zijn club Helsingborgs zou financieel immers in slechte papieren zitten en daarom genoodzaakt zijn om zijn goudhaantje te verkopen. Hij zou voor zo'n 2 miljoen euro kunnen vertrekken.



Ook Juan Brunetta zou op het lijstje van Club staan, net als op dat van KRC Genk. Maar de twee Belgische clubs lijken niet te moeten rekenen op de komst van de Argentijn. De speler van Godoy Cruz lijkt immers meer te voelen voor een toptransfer in eigen land. Boca Juniors en River Plate tonen beiden interesse.

Anderlecht ziet een huurling terugkeren. Luka Adzic zou maandag weer aansluiten op training, nu zijn uitleenbeurt aan FC Emmen erop zit. De kans bestaat dat de Serviër volgend seizoen een nieuwe kans krijgt bij Paars-Wit, maar ook een transfer is niet uitgesloten. Josué Sa, een andere huurling, geniet dan weer interesse van zijn ex-club Vitoria Guimaraes.



Anderlecht zou ook zijn zinnen gezet hebben op Alhassan Yussuf, een 19-jarige middenvelder van Göteborg. Paars-Wit krijgt wel concurrentie voor de Nigeriaan van Feyenoord en Wolverhampton. Yussuf zou tussen de 3 en 5 miljoen euro moeten gaan kosten.

Daarnaast zou Anderlecht ook een jonge Belg willen binnenhalen. Het zou interesse tonen om Héritier Deyonge te huren van Olympique Lyon. De 18-jarige linksachter speelt sinds dit seizoen voor de Franse topclub, die hem wegplukte bij PSV. Ook enkele Nederlandse teams zouden hem een kans willen geven.



De voorbije maanden aasde Hendrik Van Crombrugge bij RSCA op een nieuw contract, als compensatie voor zijn sterke prestaties. Maar dat lijkt er niet te gaan komen, want na drie maanden zijn de onderhandelingen helemaal vastgelopen. Het nieuwe bestuur zou de keeper immers geen loonsverhoging geven, maar wil anderzijds voor minder dan 10 miljoen euro niet meewerken aan een transfer. Van Crombrugge blijft dus met lege handen achter.

Felice Mazzu ging onlangs aan de slag bij Union en lijkt van plan om enkele oude bekenden naar de tweedeklasser te halen. Zo zouden de Brusselaars onderhandelen met Jérémy Perbet. Die ligt nog steeds onder contract bij Charleroi, maar werd afgelopen seizoen verhuurd aan OHL.



BUITENLAND

Real Madrid zou na amper één seizoen alweer afscheid kunnen nemen van Luka Jovic. De spits werd vorige zomer met hoge verwachtingen overgenomen van Eintracht Frankfurt, maar flopte volledig. AC Milan zou alvast toestemming gekregen hebben om met de Serviër te onderhandelen. De Rossoneri mikken op een uitleenbeurt van twee seizoenen met aankoopoptie. 

Mogelijk komt er een einde aan het verhaal van Divock Origi bij Liverpool. De Rode Duivel tekende eerder op het seizoen nog een nieuw contract, maar desondanks zou Liverpool bereid zijn om hem bij een goed bod te verkopen. Ook Lovren, Shaqiri, Karius, Wilson en Grujic zouden verkocht mogen worden.

LEES OOK: Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

Moet Anderlecht Van Crombrugge een nieuw contract geven?

Meest recent

Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

3
3
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

11
11
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

27
27
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

127
127
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

45
45
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

46
46
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

111
111
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

31
31
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

132
132
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

674
674
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

44
44
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

62
62
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

63
63
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

331
331
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

148
148
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

91
91
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

179
179
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

227
227
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

172
172
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

113
113
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

224
224
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

131
131
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

81
81

Meer sportnieuws