Chiellini haalt uit in biografie: "Balotelli en Felipe Melo hebben geen respect"

door
Chiellini haalt uit in biografie:

De bikkelharde verdediger Giorgio Chiellini gaat er ook in zijn autobiografie met gestrekt been in. In het boek, dat komende week uitkomt en waarvan de volledig opbrengst naar een goed doel gaan, haalt de 35-jarige Italiaan vooral hard uit naar oud-ploeggenoten Mario Balotelli en Felipe Melo.

"Ik ben vooral erg teleurgesteld in twee spelers, zoals je ook zal lezen in mijn boek", zegt Chiellini in een interview met La Repubblica. Hij begint met Balotelli, waarmee hij samenspeelde bij de Squadra Azzurra. "Mario is een negatief persoon, zonder enig respect voor de groep", stelt Chiellini kritisch.

"Tijdens het toernooi om de Confederations Cup van 2013 in Brazilië was hij nooit bereid om iemand te helpen. Hij verdiende echt een klap in zijn gezicht. Er waren mensen die zeiden dat hij bij de vijf beste spitsen van de wereld hoorde, maar voor mij heeft hij nooit bij de toptien of zelfs de toptwintig gezeten." Eén ex-ploeggenoot maakte het nog bonter. "Felipe Melo was echt het slechtste van het slechtste", vertelt de verdediger over de Braziliaan, die bij Juventus zijn ploeggenoot was.

"Ik kan niet tegen mensen die geen respect hebben, die altijd tegendraads willen zijn. Met Felipe Melo in de buurt was het altijd mogelijk dat er een gevecht zou uitbreken. Ik heb dat ook tegen de directeuren gezegd: hij was een rotte appel. Ik ben echt niet met iedereen bevriend, maar deze twee spelers gingen voorbij aan alle grenzen." Chiellini heeft het in zijn boek ook over de 'haat' die hij heeft voor Internazionale. "Ik denk dat mensen wel begrijpen wat ik daarmee bedoel', zegt hij.

'Ik haat Inter op een sportieve manier, net zoals Michael Jordan de Detroit Pistons haat. Ik kan er niets aan doen, ik haat Inter, maar 99,9 procent van de keren dat ik Inter-spelers buiten het veld tegenkom kunnen we het goed met elkaar vinden. Sterker nog: toen ik dit seizoen geblesseerd raakte aan mijn knie, kwam het bericht dat mij de meeste voldoening gaf van Javier Zanetti. Sportieve haat is wat ervoor zorgt dat je het maximale kan geven tegen je rivaal en essentieel voor de sport."

LEES OOK: ‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Haalden Balotelli en Melo daardoor te weinig uit hun carrière?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

24
24
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

9
9
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

118
118
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

96
96
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

119
119
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

24
24
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

94
94
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

87
87
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

33
33
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

115
115
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

68
68
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

293
293
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

69
69
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

82
82
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

155
155
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

132
132
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

212
212
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

705
705
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

67
67
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

434
434
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

139
139
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

270
270
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

170
170
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

98
98

Meer sportnieuws