Chiellini haalt uit in biografie: "Balotelli en Felipe Melo hebben geen respect"

door
Chiellini haalt uit in biografie:

De bikkelharde verdediger Giorgio Chiellini gaat er ook in zijn autobiografie met gestrekt been in. In het boek, dat komende week uitkomt en waarvan de volledig opbrengst naar een goed doel gaan, haalt de 35-jarige Italiaan vooral hard uit naar oud-ploeggenoten Mario Balotelli en Felipe Melo.

"Ik ben vooral erg teleurgesteld in twee spelers, zoals je ook zal lezen in mijn boek", zegt Chiellini in een interview met La Repubblica. Hij begint met Balotelli, waarmee hij samenspeelde bij de Squadra Azzurra. "Mario is een negatief persoon, zonder enig respect voor de groep", stelt Chiellini kritisch.

"Tijdens het toernooi om de Confederations Cup van 2013 in Brazilië was hij nooit bereid om iemand te helpen. Hij verdiende echt een klap in zijn gezicht. Er waren mensen die zeiden dat hij bij de vijf beste spitsen van de wereld hoorde, maar voor mij heeft hij nooit bij de toptien of zelfs de toptwintig gezeten." Eén ex-ploeggenoot maakte het nog bonter. "Felipe Melo was echt het slechtste van het slechtste", vertelt de verdediger over de Braziliaan, die bij Juventus zijn ploeggenoot was.

"Ik kan niet tegen mensen die geen respect hebben, die altijd tegendraads willen zijn. Met Felipe Melo in de buurt was het altijd mogelijk dat er een gevecht zou uitbreken. Ik heb dat ook tegen de directeuren gezegd: hij was een rotte appel. Ik ben echt niet met iedereen bevriend, maar deze twee spelers gingen voorbij aan alle grenzen." Chiellini heeft het in zijn boek ook over de 'haat' die hij heeft voor Internazionale. "Ik denk dat mensen wel begrijpen wat ik daarmee bedoel', zegt hij.

'Ik haat Inter op een sportieve manier, net zoals Michael Jordan de Detroit Pistons haat. Ik kan er niets aan doen, ik haat Inter, maar 99,9 procent van de keren dat ik Inter-spelers buiten het veld tegenkom kunnen we het goed met elkaar vinden. Sterker nog: toen ik dit seizoen geblesseerd raakte aan mijn knie, kwam het bericht dat mij de meeste voldoening gaf van Javier Zanetti. Sportieve haat is wat ervoor zorgt dat je het maximale kan geven tegen je rivaal en essentieel voor de sport."

LEES OOK: Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Haalden Balotelli en Melo daardoor te weinig uit hun carrière?

Meest recent

Selectie Rode Duivels: 3 enorme verrassingen op komst?

Binnenkort moeten de Rode Duivels hun WK-ticket definitief over de streep zien te trekken. Daarvoor ...

5
5
Mechele onder de indruk: "Dat zie je niet in België"

Club Brugge had het defensief zeker niet makkelijk tegen FC Barcelona. Het speelde zeker niet slecht ...

90
90
Fink met verrassende uitspraak: “Sterker dan de Serie A"

KRC Genk speelt vanavond tegen Sporting Braga. Dat is een pittige tegenstander en de Limburgers gaan ...

23
23
Van Basten ontploft na duel Club Brugge: “Schandalig!”

Club Brugge speelde een bijzonder goede partij tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart juichte nog eens twee ...

508
508
Luis Oliveira is terug: Belgische ex-topspits opnieuw coach

De jonge garde onder jullie zal Luis Oliveira wellicht niet kennen. Hij was pakweg dertig jaar ...

51
51
‘Antwerp davert: ex-Club Brugge coach staat al klaar’

Antwerp wankelt en de druk op Stef Wils piekt. De vijf trainers die in juni nog op de shortlist ...

1265
1265
Yamal reageert op Brugs gefluit, Flick vol lof over Club

FC Barcelona speelde 3-3 op het veld van Club Brugge. Dat was alles bij elkaar een verdiende ...

471
471
Croonen zet puntjes op de i over geruchten Fink

KRC Genk is de laatste weken weer beter bezig. De Limburgers leggen goede resultaten neer en over ...

96
96
Club Brugge maakt indruk: Spaanse pers ziet twee uitblinkers

Club Brugge heeft héél veel indruk gemaakt tegen FC Barcelona. De Catalanen zagen af ...

732
732
Vanaken geniet nog na: "Pure wereldklasse!"

Hans Vanaken was enorm goed tegen FC Barcelona. De beste middenvelder op het veld en dat wil ...

214
214
Hayen na wonderbaarlijke avond: "Zij waren indrukwekkend"

Club Brugge speelde een ijzersterke partij tegen FC Barcelona. De 3-3 was een juiste uitslag, beide ...

217
217
Johan Derksen incasseert mokerslag in zaak-Borsato

De ontuchtzaak tegen Marco Borsato blijft de gemoederen bezighouden, niet alleen vanwege de ...

205
205
Eerlijke Vanaken geeft verrassende uitleg na VAR-spektakel

Ei zo na zorgde Club voor een nog grotere stunt in de Champions League. De ploeg van Nicky Hayen ...

528
528
Doku schittert weer bij City, De Ketelaere baalt en viert

Het was een avond vol spektakel in de Champions League, met verrassingen, sensatie en drama op ...

88
88
Club laat Barcelona sidderen: VAR verpest totale extase

Club Brugge leverde een weergaloze prestatie af tegen FC Barcelona en bezorgde Jan Breydel een avond ...

328
328
Celine Van Ouytsel onthutst: "Ik ben er ingetrapt"

De Vlaamse showbizzwereld gonst van de geruchten en warme gevoelens: Celine Van Ouytsel en Metejoor ...

87
87
X gaat los op stuntend Club: 'Bedankt Ajax voor altijd!'

Jan Breydel kolkt van enthousiasme: Club Brugge staat halfweg verrassend op voorsprong tegen FC ...

150
150
Smets geeft verklaring voor metamorfose Genkse defensie

KRC Genk kende dit seizoen een zeer moeizame start, zeker in de competitie. De resultaten vielen ...

72
72
Club zorgt voor sensatie: één speler bewijst ieders ongelijk

Club Brugge kreeg twee weken geleden nog een pandoering van Bayern München, maar wil nu wel ...

186
186
Club en Anderlecht aangepakt: "Dan heb je niet goed gewerkt"

De voorbije jaren wisten Club Brugge en Anderlecht heel wat talent op te leiden. Ze lieten echter ...

149
149
Qarabag en Pafos zorgen voor enorme stunts in CL

De eerste twee wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben meteen sensatie ...

64
64
Tragedie net vermeden: bus met Barça-fans in vlammen op

Het Jan Breydelstadion maakt zich op voor een droomaffiche, want om 21u krijgt Club Brugge in de ...

83
83
Straks twee wereldkampioenen in basiself Anderlecht?

Anderlecht beleeft weer een wisselvallig seizoen. Het staat wel nog derde in het klassement, maar ...

228
228
11 namen: Club start met Onyedika, geen Lewandowski

Club Brugge staat om 21u alweer voor een topaffiche in de Champions League. Twee weken geleden kreeg ...

69
69
Fink verbaast met keuze voor belangrijke Europese clash

De resultaten lijken de laatste weken in stijgende lijn te gaan bij KRC Genk. Sinds de verrassende ...

345
345

Meer sportnieuws