TRANSFERUURTJE: 'Standard wil Club aftroeven, Antwerp shopt bij KV Mechelen'

446 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Standard wil Club aftroeven, Antwerp shopt bij KV Mechelen'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Standard wacht nog steeds op zijn licentie voor volgend seizoen, maar dat weerhoudt de Rouches er niet van zich ambitieus te tonen op de transfermarkt. Ze zouden volgens Roemeense media willen proberen om Razvan Marin voor de neus van Club Brugge terug naar Sclessin te halen. Ook Fiorentina aast echter op de middenvelder, die bij Ajax op een zijspoor zit.

Antwerp heeft alvast een nieuwe doelman voor volgend seizoen vastgelegd. De 18-jarige jeugdinternational Stijn Cloodts komt over van KV Mechelen. In eerste instantie zal hij bij de Great Old wel aansluiten bij de beloftenkern.

Anderlecht lijkt weldra enkele welkome miljoenen te zullen incasseren. AC Milan zou immers dan toch van plan zijn om de aankoopoptie op Alexis Saelemaekers te lichten, waardoor het 3,5 miljoen euro zal overmaken. Via bonussen kan daar in de toekomst nog 1 miljoen bijkomen. Saelemaekers wordt volgend seizoen mogelijk wel nog uitgeleend aan een andere club in de Serie A.

Ook Antonio Milic verlaat Paars-Wit mogelijk definitief. De Kroatische verdediger werd dit seizoen verhuurd aan Rayo Vallecano en deed het daar niet onaardig. Hij stuurt alvast aan op een vertrek, want bij Anderlecht denkt hij nooit een eerlijke kans te zullen krijgen.

Er zijn ook nog heel wat andere spelers van Anderlecht die zich in de kijker gespeeld hebben. Juventus zou zijn oog laten vallen hebben op Marco Kana, terwijl Valencia dan weer onder de indruk geraakt zou zijn van Jérémy Doku, Albert Sambi Lokonga en Hendrik Van Crombrugge.

Anderlecht lijkt ook zijn nieuwe keeperstrainer voor volgend seizoen beet te hebben. In Nederland klinkt het dat Jelle ten Rouwelaar de knoop doorgehakt heeft en de overstap maakt van NAC Breda. De ex-doelman had ook aanbiedingen van FC Groningen en PSV op zak, maar kiest dus voor RSCA.

AA Gent zou aan het onderhandelen zijn met Bayern München over een transfer. De Duitse recordkampioen toont interesse in Jonathan David en zou de gesprekken met de Buffalo's al opgestart hebben. Het is nog niet duidelijk of er al een bod uitgebracht is, maar Gent zal wel minstens 25 miljoen euro willen vangen.


BUITENLAND

Dries Mertens is nog steeds grof wild op de transfermarkt gezien zijn transfervrije status. AS Roma zou wel afhaken voor de Rode Duivel, want na het afspringen van de overname van de club is Mertens te duur voor de Romeinen. Daardoor blijven er nog drie opties over voor de aanvaller: Chelsea, Internazionale of alsnog zijn contract verlengen bij Napoli.

AC Milan zou straks een zeer opmerkelijke ruildeal willen sluiten met Real Madrid. De Rossoneri zouden Luka Jovic vanop de Madrileense bank willen wegplukken en zouden bereid zijn om daarvoor één van hun grote namen op te offeren. Ze zouden immers bereid zijn om Gianluigi Donnarumma in de deal te betrekken. Als vervanger voor de keeper zouden ze azen op André Onana (Ajax).

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Moet Anderlecht in de zomer zijn jonge talenten absoluut houden?

Meest recent

Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

39
39
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

136
136
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

45
45
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

22
22
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

53
53
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

270
270
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

38
38
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

357
357
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

600
600
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

108
108
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

89
89
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

276
276
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

109
109
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

41
41
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

80
80
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

186
186
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

358
358
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

35
35
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

212
212
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

46
46
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

404
404
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

525
525
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

417
417
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

818
818

Meer sportnieuws