Lokeren betaalt bondsschulden, schrapping voorlopig afgewend

door
Lokeren betaalt bondsschulden, schrapping voorlopig afgewend

Lokeren zit al een tijdje in financieel zwaar weer en de jongste weken lonkte zelfs het faillissement voor de rode lantaarn in 1B. De Waaslanders hadden tot woensdag om hun openstaande schulden bij de KBVB en Voetbal Vlaanderen af te lossen om op die manier een schorsing en degradatie naar de amateurreeksen te vermijden. Tot dusver kwam er echter nog geen nieuws vanop Daknam.


Dinsdagavond had er in principe een communiqué moeten komen, maar dat bleef uit. Maar volgens Het Laatste Nieuws komt er mogelijk woensdag alsnog witte rook. Er gaan geruchten dat voorzitter Louis De Vries alsnog een oplossing gevonden zou hebben voor de financiële problemen, al werd dat ook eerder al gemeld zonder dat er effectief een deal was.

De technische staf zou intussen wel al tot en met januari uitbetaald zijn, maar de spelers wachten nog steeds op hun geld. Zij weigeren dan ook nog steeds om de trainingen te hervatten, waardoor het er alsmaar minder op lijkt dat ze voorbereid zullen zijn voor de play-downs tegen Roeselare. Het blijft dus afwachten of er nieuws vanop Daknam komt.

UPDATE 16u40

Verrassend nieuws vanuit Lokeren. Sporza weet dat Sporting Lokeren zijn bondsschulden heeft betaald. Daardoor is een schrapping voorlopig van de baan. De club wil nu ook extra geld vinden. "De eerste kaap is genomen, nu nog de tweede kaap (Lokeren heeft nog tal van andere schulden, red) in de komende uren", laat de club weten.

De spelersgroep zal vanaf vrijdag de trainingen hervatten om de Play-Downs goed voor te bereiden.

Verrassend?

Meest recent

'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

154
154
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

50
50
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

65
65
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

48
48
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

89
89
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

216
216
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

419
419
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

123
123
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

76
76
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

178
178
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

102
102
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

78
78
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

140
140
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

276
276
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

243
243
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

70
70
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

172
172
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

55
55
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

317
317
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

152
152
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

140
140
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

71
71
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

138
138

Meer sportnieuws