Josep Guardiola ziet zich komende zomer weer aan de slag gaan als trainer in de voetballerij. De Spaanse coach zit sinds zijn vertrek bij FC Barcelona afgelopen zomer zonder club en geniet momenteel van een sabbatical. Op het Gouden Bal-gala van de FIFA sprak
Pep over zijn toekomst.
"Hoewel ik momenteel geniet van het fan zijn, begint het toch weer stiekem te kriebelen. Ik zie mezelf volgend seizoen weer aan de slag gaan als trainer", aldus Guardiola, die op de persconferentie vergezeld werd door de drie kanshebbers op de Gouden Bal: Lionel Messi, Andres Iniesta en Cristiano Ronaldo.
Door de uitspraken van Guardiola zal de geruchtenmachine in het Europese topvoetbal weer op volle toeren draaien. De Spaanse succescoach wordt in diverse media gezien als de mogelijke opvolger van Roberto Mancini bij Manchester City, maar ook een dienstverband bij Chelsea of Manchester United zou tot de mogelijkheden behoren.