In 1B blijft Lokeren verder wegzakken. De financieel getergde Waaslanders raken alsmaar meer geïsoleerd op de laatste plaats nu ze opnieuw een nederlaag geleden hebben. Union kwam met 0-2 winnen op Daknam en blijft zo meedoen voor de tweede periodetitel.
Union verdeelde zijn doelpunten netjes over elke helft. Tabekou opende kort voor rust de score, halfweg de tweede helft verdubbelde de pas ingevallen Bah bij zijn debuut meteen de score. In het slotkwartier kreeg Lokeren nog een unieke kans om de spanning terug te brengen toen de bal op de stip ging, maar Van Damme illustreerde de huidige malaise door naast te trappen.
De titelstrijd in 1B blijft zo razend spannend. Union nadert opnieuw tot op twee punten van leider Beerschot en deelt nu de derde plaats met Westerlo en Lommel.
LEES OOK: Brussel ontploft: Union laat Anderlecht achter met kater
Jannick Lanckriet