KV Oostende heeft noodzakelijke versterking helemaal beet

door
KV Oostende heeft noodzakelijke versterking helemaal beet

KV Oostende is niet goed begonnen aan het nieuwe kalenderjaar. De Kustploeg verloor zowel thuis van Waasland-Beveren als op het veld van Standard, terwijl de punten broodnodig zijn in de strijd tegen degradatie. Bovendien krijgt KVO af te rekenen met de nodige blessuregevallen.

Zo viel vrijdag bijvoorbeeld ook Fashion Sakala uit, waardoor de spoeling voorin wel erg dun wordt. Maar er lijkt nu een oplossing in de maak. Volgens Het Laatste Nieuws is Adama Niane immers goed op weg naar de Versluys Arena. De Malinese spits was bij Charleroi op een zijspoor geraakt en krijgt nu dus een reddingsboei toegeworpen van aan de kust.

KVO zou de aanvaller overnemen op huurbasis. De deal zou in een periode van enkele uren geofficialiseerd kunnen worden. Naar verluidt is Niane momenteel zelfs al in Oostende, waar hij zijn medische proeven kan afleggen.

UPDATE 28/01

Het is nu ook helemaal officieel. Adama Niane trekt tot het einde van het seizoen richting kust. KV Oostende huurt de Malinees dus voor een half seizoen van Sporting Charleroi. Hij moet de Kustploeg de nodige (doel)punten gaan bezorgen, in de strijd om het behoud.

Sportief manager Guy Ghysel is alvast in zijn nopjes: "Als je topschutter wordt in de Franse tweede klasse heb je toch wel bepaalde kwaliteiten. Ook in de Franse eerste klasse scoorde hij toch 8 goals en in 75 wedstrijden bij Troyes scoorde hij in totaal 31 keer. Bij Charleroi kwam hij niet helemaal uit de verf, maar dat had ook te maken met de hevige concurrentie”, klinkt het namelijk op de clubwebsite.

LEES OOK: Fraude aan de kust: ex-KV Oostende-baas plots in de cel

Trending:

Anderlecht vloekt: zomeraanwinst al in de lappenmand?
Anderlecht vloekt: zomeraanwinst al in de lappenmand?

Een goeie aanwinst?

Meest recent

'Sporting Charleroi passeert alwéér langs de kassa'

Bij Sporting Charleroi gaan ze de kassa nog eens aardig kunnen vullen. De Zebra's staan op het punt ...

2
2
Wullaert slijpt de messen: "Dat wordt héél belangrijk"

D-day voor de Red Flames. België opent zijn EK vandaag met een pittig duel tegen Italië. ...

3
3
Liverpool-ster Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden

Er heeft zich een enorm drama plaatsgevonden in Spanje. Liverpool-ster Diogo Jota is op 28-jarige ...

0
0
Vrancken ziet plots verrassende wending bij STVV

STVV won gisteren met 2-4 op het veld van Thes Sport. De Limburgers kennen voorlopig een goede ...

32
32
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

RSC Anderlecht haalde al drie nieuwe middenvelders, enkel Leander Dendoncker vertrok al. Besnik Hasi ...

334
334
'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

105
105
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

138
138
Dimata versiert transfer, Wesley zet groot avontuur verder

Landry Dimata en Wesley Moraes maakten vele jaren geleden het mooie weer op de Belgische velden. ...

83
83
STVV’s geheim achter de 25 miljoen: van kritiek tot succes

STVV verkocht Joel Fujima aan St. Pauli. Alweer een mooie transfer voor een Japanse speler van de ...

97
97
Anderlecht krijgt wake-upcall: Club Brugge als voorbeeld

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding om ‘u’ tegen te zeggen. Dat wordt al jaren ...

256
256
Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Bij PSV en Ajax gonst het ook van de geruchten. De twee Nederlandse topclubs gaan zich nog roeren op ...

46
46
‘RSCA flirt met transferbom: kleedkamer onrustig’

Anderlecht wil snel werk maken van een nieuwe tweede doelman. Maar de mogelijke komst van een jong ...

304
304
Transfers Jupiler Pro League: 10 pikante deals op til

De transfermarkt is ondertussen officieel geopend. In de Jupiler Pro League gebeurde al het een en ...

808
808
Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

114
114
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

516
516
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

498
498
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

123
123
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

698
698
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

799
799
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

261
261
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

133
133
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

727
727
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

71
71
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1565
1565
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

359
359

Meer sportnieuws