TRANSFERUURTJE 2/2: 'Vertrek Vossen nabij, Real heeft smerig plannetje'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Vertrek Vossen nabij, Real heeft smerig plannetje'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een nieuw doelwit in het vizier hebben. Naar verluidt denkt Blauw-Zwart opnieuw aan Nana Ampomah, die bij Fortuna Düsseldorf amper aan de bak komt. Ook Antwerp FC en KRC Genk zouden de voormalige smaakmaker van Waasland-Beveren zien zitten. Verder lijkt een wintertransfer van Adolfo Gaich stilaan uitgesloten voor Club. De kans bestaat wel dat de Argentijnse spits na het seizoen de overstap maakt. Aan uitgaande zijde wordt Jelle Vossen nu ook door L'Avenir aan Feyenoord gelinkt.

De onderhandelingen tussen RSC Anderlecht en KRC Genk over Thomas Didillon blijven aanslepen. Volgens La Capitale zitten de besprekingen in een impasse, maar is de piste voor beide clubs niet afgeschreven. Toch is de sfeer niet optimaal. De Limburgers zouden dan ook naar alternatieven speuren. De 31-jarige Iraniër Alizera Beiranvand zou daar volgens Het Nieuwsblad één van zijn, momenteel is de international nog in eigen land actief.

KV Mechelen werkt ook al aan de ploeg op langere termijn. Zo legde KVM donderdag nog een veelbelovende jongere onder contract. Via de officiële kanalen maakte de club immers bekend dat Rune Paeshuyse zijn kribbel heeft gezet onder een overeenkomst. De 17-jarige rechtsback is nu tot 2022 aan KV Mechelen gebonden. Momenteel schippert hij nog tussen de U18 en de beloften, maar de bedoeling is dat hij op termijn de overstap naar de A-kern maakt.

Zoals onze redactie eerder al wist te melden, is Bruno Godeau goed op weg naar AA Gent. In eerste instantie zou hij pas na het seizoen verhuizen, maar de Buffalo's willen deze winter al toeslaan. Toch is de deal nog niet helemaal rond. Volgens La Dernière Heure wil Moeskroen immers eerst een vervanger aantrekken alvorens het de verdediger laat gaan.

Ondanks dat Roman Bürki er dit seizoen een vaste waarde is, lijkt het er toch op dat hij Zulte Waregem zal verraden. Volgens LDH lopen de onderhandelingen met Luzern immers volop en is een terugkeer naar zijn thuisland nabij voor de Zwitser. Woensdagavond tegen Club Brugge ontbrak Bürki alvast bij Essevee.

BUITENLAND
Nadat eerder Wayne Rooney al in verband werd gebracht met een terugkeer weet Tuttosport nu dat ook Carlos Tevez gepolst werd door het bestuur van Manchester United. Hij zou de blessure van Marcus Rashford op korte termijn moeten meehelpen op te vangen. Tegenwoordig is Tevez, die als sinds 2015 verdween van de Europese velden, opnieuw in zijn thuisland bij Boca Juniors actief. Afwachten of hij te verleiden valt voor een laatste avontuur.

Volgens OK Diario heeft Real Madrid een tactiek bepaald om Kylian Mbappé binnen te halen. Zinedine Zidane maakt de 21-jarige ster van Paris Saint-Germain al langer het hof, maar PSG wil hem uiteraard niet kwijt. Hoewel het niet uitgesloten zou zijn dat Real komende zomer al een poging waagt, zou het plan momenteel zijn om in de zomer van 2021 een transfer te forceren. Dan zit hij in het laatste jaar van zijn contract en zouden de Fransen verplicht zijn om mee te werken.

Axel Witsel krijgt er mogelijk een te duchten concurrent bij. Verschillende Italiaanse bronnen berichtten immers dat Borussia Dortmund de onderhandelingen geopend heeft met Juventus over een transfer van Emre Can. De 26-jarige Duitser is in zijn tweede seizoen in Turijn op een zijspoor beland en werd dit seizoen zelfs niet geregistreerd voor de Champions League. De middenvelder, in het verleden ook actief bij Bayern München, Bayer Leverkusen en Liverpool, wil dan ook vertrekken.

De geruchten omtrent een mogelijk vertrek van Isco bij Real Madrid nemen opnieuw toe. Volgens het Spaanse El Desmarque zou een move van de spelmaker naar Chelsea aanstaande zijn. De Engelse club is naar verluidt in Londen op zoek naar een huis voor de middenvelder. Sowieso is een transfer wel pas vanaf komende zomer aan de orde.

LEES OOK: 'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Denkt u dat Vossen een basisspeler zou zijn bij Feyenoord?

Meest recent

Ajax-bommetje: Henderson verscheurt contract voor toptransfer

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

0
0
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

25
25
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

49
49
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

96
96
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

217
217
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

57
57
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

566
566
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

167
167
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

125
125
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

136
136
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

161
161
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

47
47
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1024
1024
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

119
119
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

109
109
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

493
493
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

393
393
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

31
31
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

51
51
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

646
646
Toby over Shani: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

152
152
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

267
267
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

383
383
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

283
283
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

704
704

Meer sportnieuws