Lokeren maakt mooie transfer Tirpan bekend

door
Lokeren maakt mooie transfer Tirpan bekend

Sporting Lokeren heeft een uitgaande transfer afgerond. De geplaagde Waaslanders hebben Mickaël Tirpan van de hand gedaan en de rechterlfankverdediger tekende bij de Turkse eersteklasser Kasimpasa, dat eerder al Dieumerci Ndongola op huurbasis wist weg te halen bij KRC Genk.

"Mickaël Tirpan (26) heeft eerder vandaag een akkoord bereikt met het Turkse Kasimpasa SK, een ploeg dat momenteel vecht tegen degradatie in de Süper Lig. Na twee seizoenen neemt de verdediger afscheid van Sporting Lokeren", luidt de mededeling.

"In juli 2018 kwam de toen 24-jarige Tirpan over van K.A.S. Eupen. De jonge Belg was enorm gegeerd op de transfermarkt, maar koos toch voor een avontuur met Sporting Lokeren. In totaal speelde hij 43 wedstrijden voor de club, waarvan 16 in de Proximus League. Eerder dit seizoen scoorde hij nog een belangrijk doelpunt tegen KSV Roeselaere, een wedstrijd die werd gewonnen met 2-0."

LEES OOK: Horrorstart voor Stijn Vreven in CPL, Beerschot baalt

🔥 Wat iedereen nu leest

‘Paniekvergadering bij Bayern: Kompany op weg naar ontslag?’
‘Paniekvergadering bij Bayern: Kompany op weg naar ontslag?’
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp

Mooie transfer voor Tirpan?

Meest recent

'Club Brugge wrijft zich in handen na transferwending'

Club Brugge beleeft een zeer drukke zomermercato. Daarbij zag het ook al heel wat smaakmakers ...

48
48
'Aster Vranckx verrast met terugkeer in Serie A'

De transfermarkt is nog iets meer dan twee weken open en er zullen ongetwijfeld ook nog de nodige ...

22
22
'Club Brugge heeft volgende transferslag al klaarstaan'

Club Brugge ging dinsdagavond met 1-3 winnen op het veld van Rangers en zette daarmee een enorme ...

268
268
Patrick Goots opent nieuw hoofdstuk dat niemand zag aankomen

Patrick Goots stond altijd bekend als een 'goalgetter pur sang'. De aanvaller maakte bij ...

60
60
Voormalig RWDM-voorzitter Vermeersch is overleden

De voorbije jaren beleefden een aantal Belgische traditieclubs turbulente tijden. Bij RWDM Brussels ...

0
0
René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten

Het nieuwe voetbalseizoen is nog maar net begonnen, maar de talkshows draaien alweer op volle ...

40
40
Hasi schat Europese kansen Anderlecht in: "Zou stunt zijn"

Club Brugge heeft dinsdagavond al een grote stap gezet richting de league phase van de Champions ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil ex-speler Antwerp, Duivels naar Spanje'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

151
151
De Condé onthult erg verrassend transfernieuws Tolu

Het transferhuiswerk van KRC Genk is nog niet af. Met Tolu Arokodare verwacht de club nog een ...

334
334
“Lekker voor hem” - Degryse kijkt ogen uit bij Club Brugge

Club Brugge maakte in de voorrondes van de Champions League veel indruk op het veld van Rangers. ...

324
324
Lukaku doorbreekt stilte na gigantische mokerslag

Romelu Lukaku (32) was afgelopen seizoen onmisbaar voor Antonio Conte en de Rode Duivel pakte met ...

161
161
Spileers na glansrol: “Goal komt helemaal op zijn rekening”

Club Brugge kende een ongelooflijke start tegen Rangers namens de voorrondes van de Champions ...

212
212
KRC Genk vist pijnlijk naast toptarget: “Tot twee keer toe”

KRC Genk is op de zomermercato naarstig op zoek naar versterkingen. De Limburgse club moet nog ...

258
258
Ongezien drama Frigan paar dagen na droomtransfer

Matija Frigan speelde de afgelopen seizoenen bij Westerlo. De Kroaat werd voor bijna 6 miljoen euro ...

70
70
Zware opdoffer Club Brugge na euforie? Vermant reageert

Romeo Vermant is volledig aan het ontploffen bij Club Brugge. Even zag het naar uit dat de aanvaller ...

812
812
Ruben Van Gucht wordt verleid door grote concurrent

Ruben Van Gucht domineert nu al enkele jaren de 'gespecialiseerde pers'. De Sporza-journalist maakte ...

55
55
Hasi met de handen in het haar vlak voor AEK Athene

RSC Anderlecht neemt het in de voorrondes van de Conference League op tegen AEK Athene, geen ...

474
474
Fans geloven ogen niet met Courtois: “Het einde is nabij”

De meeste grote Europese competities zijn weer van start gegaan. Ook La Liga is er aan begonnen en ...

146
146
Zege in Glasgow overschaduwd: drie Bruggelingen falen

Dankzij een klinkende 1-3 zege op het veld van Rangers staat Club Brugge met één been ...

1413
1413
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp

Jan Boskamp heeft een verleden als speler en trainer in België, maar als analist was de ...

831
831
'Kassa rinkelt: Sporting Charleroi ruikt monsterdeal'

Sporting Charleroi kent een zeer drukke zomermercato. Trainer Rik De Mil kreeg er wat versterking ...

86
86
Glasgow in shock: zo reageert buitenlandse pers over Club

Club Brugge waande zich dinsdag in een speeltuin in Ibrox Stadium, waar het met een 1-3 zege tegen ...

1071
1071
'Jackpot voor Genk: exit Tolu in stroomversnelling'

KRC Genk hoopt donderdag tegen Lech Poznan een eerste stap te zetten richting de competitiefase van ...

1110
1110
Waarom heel Europa wakker moet liggen van Club Brugge

Club Brugge is niet langer een outsider is die hoopt op een stunt in de Champions League, maar een ...

1185
1185
Hayen kritisch na galamatch Club: "Denk aan Salzburg..."

Met een 1-3 zege in Glasgow zette Club Brugge dinsdag een grote stap richting de lucratieve League ...

203
203

Meer sportnieuws