Gheysens heeft grote plannen bij Antwerp: "Ambities zijn ongelimiteerd"

door
Gheysens heeft grote plannen bij Antwerp:

Paul Gheysens heeft duidelijk nog grote plannen bij Royal Antwerp FC. Zo geraakte vrijdagochtend bekend dat de preses enkele weken geleden nog een kapitaalsverhoging van 5.6 miljoen euro heeft doorgevoerd. Maar met dat geld gaat de Great Old geen gekke dingen doen op korte termijn.


Sportief adviseur/manager Sven Jacques gaf bij Sporza meer uitleg bij de kapitaalsverhoging. Hij benadrukt dat het om een ingecalculeerde zet gaat. "Het is iets wat ingepland was op basis van de cijfers die we draaien. Het is niet zo dat we nu iets extra's gaan doen. Het is wel een bevestiging van het feit dat Paul Gheysens op lange termijn voort wil met Antwerp en bereid is om te investeren in de infrastructuur, het sportieve en de algemene organisatie en de uitbouw van de club."

Jacques geeft wel toe dat het noodzakelijk is dat Gheysens af en toe bijspringt indien Antwerp aan dit pijlsnelle tempo wil blijven groeien. "Als hij niet op bepaalde momenten geld toesteekt, is het heel moeilijk om dat allemaal zo snel te doen zoals nu. Commercieel hebben we al een zeer mooie groei neergezet. De waarde van het merk Antwerp is enorm gegroeid en er is nog heel wat marge. De komende jaren zullen we nog meer inkomsten realiseren. The sky is the limit? Onze ambities zijn ongelimiteerd, maar wel realistisch."

LEES OOK: Gheysens velt verdict: Wils richting exit bij Antwerp?

Antwerp is té afhankelijk van Gheysens ...

Meest recent

Uppercut Anderlecht: KV Mechelen duidt grote oorzaak aan

RSC Anderlecht heeft KV Mechelen een regelrechte uppercut verkocht. Beide clubs staan op een zucht ...

0
0
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash ontbrandt

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

11
11
Hasi reageert erg verrassend op uitbarsting Bertaccini

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Voor een Besnik Hasi onder druk ...

21
21
Van Dijk haalt ferm uit bij Liverpool: “Ronduit belachelijk”

Liverpool werd afgelopen seizoen landskampioen onder Arne Slot, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

16
16
Ontslag Wils bij Antwerp? ‘De Roeck beslist mee over lot’

Stef Wils staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old staat in de Jupiler Pro League ...

79
79
“Kippenvel” – stadion ontploft laatste keer voor Mertens

Dries Mertens nam vorig seizoen afscheid van Galatasaray, maar de 38-jarige voormalige Rode Duivel ...

39
39
Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

166
166
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

21
21
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

100
100
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

140
140
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

280
280
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

149
149
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

182
182
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

252
252
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

346
346
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

33
33
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

106
106
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

292
292
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

280
280
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

202
202
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

100
100
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

330
330
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

272
272
‘Onyedika sleurt Club Brugge in pure transfernachtmerrie’

Club Brugge zit muurvast in het Onyedika-dossier: hij wil hogerop, maar Frankfurt twijfelt. De ...

346
346
Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

129
129

Meer sportnieuws