Bij Antwerp branden ze van ambitie, zo werd de voorbije jaren al duidelijk. De Great Old investeerde al stevig om de kloof met de topclubs te dichten en op sportief vlak lijkt dat stilaan al gelukt te zijn. Maar op financieel vlak is er nog veel werk aan de winkel, zo maakte het verlies van 8 miljoen euro vorig seizoen duidelijk.
Maar Antwerp hoeft zich over geld geen zorgen te maken, want sterke man Paul Gheysens trekt zonder verpinken de portefeuille open. Zo blijkt uit een publicatie in het Staatsblad dat hij op 24 december maar liefst 5,6 miljoen euro in de club pompte. Naast de kapitaalsinjectie schold hij ook nog eens meer dan 10 miljoen euro schulden kwijt, waardoor Antwerp nu zo goed als schuldenvrij is.
"Met dit engagement toont de eigenaar hoe hard hij in Antwerp gelooft", reageert General Secretary & Sports Sven Jaecques tevreden in Het Laatste Nieuws. "Door zijn inspanningen kan de club het werk in 'investeringsmodus' voortzetten. Als club zijn we bijgevolg niet verplicht om een sterkhouder te verkopen en kunnen we zowel sportief, infrastructureel als organisatorisch blijven groeien."
Jannick Lanckriet