'Samatta inzet van hevige strijd tussen Premier League-clubs'

822
'Samatta inzet van hevige strijd tussen Premier League-clubs'

KRC Genk hoopt de komende maand zijn sterkhouders zo veel mogelijk aan boord te houden, maar het is maar de vraag in welke mate dat zal lukken. Sander Berge werd de voorbije weken al nadrukkelijk aan een waslijst clubs gelinkt en nu lijkt ook de strijd om Mbwana Samatta los te barsten. De topschutter leek in de zomer al te vertrekken en geniet nog steeds heel wat interesse.

En mogelijk slaan die geïnteresseerde clubs de komende maanden wél toe. De Daily Mail weet dat alvast twee clubs uit de Premier League bij Genk geïnformeerd hebben naar de Tanzaniaan. Norwich City en Brighton & Hove Albion zien zijn komst wel zitten. Bij die laatste club zou Samatta herenigd kunnen worden met Leandro Trossard.

Zij zouden te horen gekregen hebben dat er voor een transfer zo'n 12 mijoen euro op tafel zal moeten komen. Er zijn echter ook nog andere clubs die dingen naar de hand van Samatta, met name Eintracht Frankfurt en Lazio. Genk kan hen dus mogelijk tegen elkaar uitspelen om de prijs zo nog wat op te drijven.

UPDATE 07/01

Zoals geweten was er al heel wat interesse in Aly Samatta, en volgens Het Nieuwsblad is die enkel nog maar groter geworden. Zo zou nu ook Crystal Palace zich hebben gemeldt voor de Tanzaniaan. Daar zou hij de afwezigheid van de vaak geblesseerde Benteke moeten opvangen. De kans bestaat zelfs dat de Duivel vertrekt in Zuid-Londen.

Echter meldt kwaliteitskrantThe Guardian wel dat het Brighton & Hove Albion van Leandro Trossard in pole position zou liggen om Samatta binnen te halen. Gezien het medium dat met het nieuws naar buiten komt, valt het dus meer en meer te vrezen voor Genk dat hun topschutter na de winterstop niet meer zal rondlopen in en rond de Luminus Arena.

LEES OOK: OPTA verrast: Union grote favoriet, Anderlecht hinkt achter

Speelt Samatta straks nog voor Genk?

Meest recent

Meer kwaliteit? Opvallende vaststelling bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft meer kwaliteit in de kern dan vorig jaar. Dat ziet iedereen, alleen moet de ...

65
65
De Meyer reageert: "Ja, er was kritiek van de fans"

STVV is degelijk begonnen aan het seizoen. Het is nog wat wisselvallig, maar de Truienaars staan ...

21
21
Union SG gaat voor stunt: Schoofs en Patris geven ambities prijs

Union SG is op dit moment de beste Belgische ploeg. Ze staan mee aan de leiding in de Jupiler Pro ...

29
29
Aanwinsten bezorgen AA Gent straffe 19 op 21

Om 20u45 begonnen AA Gent en Standard aan hun onderlinge treffen. De Buffalo's hoopten achtervolgers ...

106
106
Bayern München trakteert fans op absolute monsterscore

Bayern München kwam in de Bundesliga nog niet echt op toerental. De troepen van Vincent Kompany ...

59
59
Compper verrast met 'terugkeer' bij Antwerp

Royal Antwerp FC begon met een zes op zes goed aan het seizoen, maar nadien volgde een een op ...

82
82
Puntendeling bij Club NXT, RSCA Futures in zware crisis

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. Er was de altijd ...

121
121
Nieuwe coach van KV Kortrijk al bekend?

KV Kortrijk en Michiel Jonckheere gingen uit elkaar. De afgelopen circuleerden er al namen van ...

132
132
Afscheid van een Belgisch icoon die te laag werd ingeschat

De afgelopen dagen namen een aantal Rode Duivels afscheid van de nationale ploeg. Matz Sels en Axel ...

91
91
Vandenbempt waarschuwt Van Bommel meteen al

Mark van Bommel maakt zich klaar voor zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. Peter ...

90
90
Druk neemt toe op Genk: vurige Thorup wil méér

KRC Genk staat voor een moeilijke partij. De Limburgers moeten aan de bak tegen Club Brugge. Het is ...

149
149
Verschueren: "Begrijp niet dat hij moest vertrekken bij Anderlecht"

De passage van Wouter Vandenhaute bij RSC Anderlecht was een flop. Hij was de grote roerganger ...

324
324
‘Nieuwe uppercut voor Sommer: Club had andere nummer één’

Yann Sommer ligt na twee pijnlijke wedstrijden plots zwaar onder vuur bij Club Brugge. Extra ...

344
344
Zinho Gano pakt uit met nieuwe werkgever

Zinho Gano is al een aantal jaren weg uit België. De centrumspits speelt in het buitenland en ...

41
41
De Mil waarschuwt spelers: “Zij zetten stappen voorwaarts”

AA Gent neemt het vanavond op tegen Standard. Als de Buffalo’s deze partij ook kunnen winnen, ...

39
39
Euvrard looft speler Standard: "Zeer veelbelovend"

Bij Standard wisten ze deze week een volgend contract open te breken. Sportief directeur Marc ...

55
55
Van Bommel speelt open kaart: volgende Rode Duivel uit JPL

Bij zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel een plekje viel voor ...

167
167
Neerpede in verval: pijnlijke statistiek Anderlecht

In Youth We Trust. Niet zolang geleden was het nog het credo van RSC Anderlecht, waar vandaag nog ...

348
348
Van Bommel licht tipje van sluier: Lukaku supersub?

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach bekend. De focus kan nu ...

61
61
Leko verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

Vlak voor de interlandbreak staat er nog een topper op het programma in de Jupiler Pro League, want ...

421
421
Godts krijgt naast selectie voor Duivels enorme verrassing

Mika Godts kreeg vandaag uitstekend nieuws van nieuwe bondscoach Mark van Bommel. De aanvaller werd ...

69
69
Frisse wind bij Rode Duivels: Van Bommel verklaart keuzes

De kop is eraf voor Mark van Bommel, die vrijdag zijn eerste knopen als bondscoach van de Rode ...

192
192
Jonge Duivels: ronkende namen in selectie Swerts

Tijdens de aanstaande interlandbreak moeten niet alleen de Rode Duivels aan de bak, ook voor de ...

114
114
Rik De Mil staat perplex: "De spelers wisten er al van"

Rik De Mil kent een sprookjesachtige start van het seizoen bij AA Gent. De Buffalo's pakten 16 op 18 ...

389
389
‘Jupiler Pro League-revelatie al op radar van PSG’

De Jupiler Pro League staat voor speeldag 7 en de analisten maken al een eerste balans op. Sporting ...

67
67

Meer sportnieuws