'Samatta inzet van hevige strijd tussen Premier League-clubs'

door
'Samatta inzet van hevige strijd tussen Premier League-clubs'

KRC Genk hoopt de komende maand zijn sterkhouders zo veel mogelijk aan boord te houden, maar het is maar de vraag in welke mate dat zal lukken. Sander Berge werd de voorbije weken al nadrukkelijk aan een waslijst clubs gelinkt en nu lijkt ook de strijd om Mbwana Samatta los te barsten. De topschutter leek in de zomer al te vertrekken en geniet nog steeds heel wat interesse.

En mogelijk slaan die geïnteresseerde clubs de komende maanden wél toe. De Daily Mail weet dat alvast twee clubs uit de Premier League bij Genk geïnformeerd hebben naar de Tanzaniaan. Norwich City en Brighton & Hove Albion zien zijn komst wel zitten. Bij die laatste club zou Samatta herenigd kunnen worden met Leandro Trossard.

Zij zouden te horen gekregen hebben dat er voor een transfer zo'n 12 mijoen euro op tafel zal moeten komen. Er zijn echter ook nog andere clubs die dingen naar de hand van Samatta, met name Eintracht Frankfurt en Lazio. Genk kan hen dus mogelijk tegen elkaar uitspelen om de prijs zo nog wat op te drijven.

UPDATE 07/01

Zoals geweten was er al heel wat interesse in Aly Samatta, en volgens Het Nieuwsblad is die enkel nog maar groter geworden. Zo zou nu ook Crystal Palace zich hebben gemeldt voor de Tanzaniaan. Daar zou hij de afwezigheid van de vaak geblesseerde Benteke moeten opvangen. De kans bestaat zelfs dat de Duivel vertrekt in Zuid-Londen.

Echter meldt kwaliteitskrantThe Guardian wel dat het Brighton & Hove Albion van Leandro Trossard in pole position zou liggen om Samatta binnen te halen. Gezien het medium dat met het nieuws naar buiten komt, valt het dus meer en meer te vrezen voor Genk dat hun topschutter na de winterstop niet meer zal rondlopen in en rond de Luminus Arena.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Speelt Samatta straks nog voor Genk?

Meest recent

Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

89
89
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

68
68
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

50
50
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

108
108
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

320
320
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

204
204
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

346
346
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

93
93
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

104
104
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

123
123
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

108
108
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

67
67
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

19
19
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

52
52
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

411
411
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

183
183
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

40
40
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

106
106
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

478
478
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

209
209
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

87
87
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

464
464
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

394
394
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

107
107

Meer sportnieuws