'Samatta inzet van hevige strijd tussen Premier League-clubs'

822 stemmen
'Samatta inzet van hevige strijd tussen Premier League-clubs'

KRC Genk hoopt de komende maand zijn sterkhouders zo veel mogelijk aan boord te houden, maar het is maar de vraag in welke mate dat zal lukken. Sander Berge werd de voorbije weken al nadrukkelijk aan een waslijst clubs gelinkt en nu lijkt ook de strijd om Mbwana Samatta los te barsten. De topschutter leek in de zomer al te vertrekken en geniet nog steeds heel wat interesse.

En mogelijk slaan die geïnteresseerde clubs de komende maanden wél toe. De Daily Mail weet dat alvast twee clubs uit de Premier League bij Genk geïnformeerd hebben naar de Tanzaniaan. Norwich City en Brighton & Hove Albion zien zijn komst wel zitten. Bij die laatste club zou Samatta herenigd kunnen worden met Leandro Trossard.

Zij zouden te horen gekregen hebben dat er voor een transfer zo'n 12 mijoen euro op tafel zal moeten komen. Er zijn echter ook nog andere clubs die dingen naar de hand van Samatta, met name Eintracht Frankfurt en Lazio. Genk kan hen dus mogelijk tegen elkaar uitspelen om de prijs zo nog wat op te drijven.

UPDATE 07/01

Zoals geweten was er al heel wat interesse in Aly Samatta, en volgens Het Nieuwsblad is die enkel nog maar groter geworden. Zo zou nu ook Crystal Palace zich hebben gemeldt voor de Tanzaniaan. Daar zou hij de afwezigheid van de vaak geblesseerde Benteke moeten opvangen. De kans bestaat zelfs dat de Duivel vertrekt in Zuid-Londen.

Echter meldt kwaliteitskrantThe Guardian wel dat het Brighton & Hove Albion van Leandro Trossard in pole position zou liggen om Samatta binnen te halen. Gezien het medium dat met het nieuws naar buiten komt, valt het dus meer en meer te vrezen voor Genk dat hun topschutter na de winterstop niet meer zal rondlopen in en rond de Luminus Arena.

Speelt Samatta straks nog voor Genk?

Meest recent

'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

12
12
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

59
59
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

53
53
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

98
98
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

149
149
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

60
60
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

657
657
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

231
231
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

266
266
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

379
379
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

117
117
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

89
89
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

145
145
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

239
239
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

313
313
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

216
216
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

40
40
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

40
40
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

160
160
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

269
269
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

77
77
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

227
227
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

224
224

Meer sportnieuws