'Samatta inzet van hevige strijd tussen Premier League-clubs'

door
'Samatta inzet van hevige strijd tussen Premier League-clubs'

KRC Genk hoopt de komende maand zijn sterkhouders zo veel mogelijk aan boord te houden, maar het is maar de vraag in welke mate dat zal lukken. Sander Berge werd de voorbije weken al nadrukkelijk aan een waslijst clubs gelinkt en nu lijkt ook de strijd om Mbwana Samatta los te barsten. De topschutter leek in de zomer al te vertrekken en geniet nog steeds heel wat interesse.

En mogelijk slaan die geïnteresseerde clubs de komende maanden wél toe. De Daily Mail weet dat alvast twee clubs uit de Premier League bij Genk geïnformeerd hebben naar de Tanzaniaan. Norwich City en Brighton & Hove Albion zien zijn komst wel zitten. Bij die laatste club zou Samatta herenigd kunnen worden met Leandro Trossard.

Zij zouden te horen gekregen hebben dat er voor een transfer zo'n 12 mijoen euro op tafel zal moeten komen. Er zijn echter ook nog andere clubs die dingen naar de hand van Samatta, met name Eintracht Frankfurt en Lazio. Genk kan hen dus mogelijk tegen elkaar uitspelen om de prijs zo nog wat op te drijven.

UPDATE 07/01

Zoals geweten was er al heel wat interesse in Aly Samatta, en volgens Het Nieuwsblad is die enkel nog maar groter geworden. Zo zou nu ook Crystal Palace zich hebben gemeldt voor de Tanzaniaan. Daar zou hij de afwezigheid van de vaak geblesseerde Benteke moeten opvangen. De kans bestaat zelfs dat de Duivel vertrekt in Zuid-Londen.

Echter meldt kwaliteitskrantThe Guardian wel dat het Brighton & Hove Albion van Leandro Trossard in pole position zou liggen om Samatta binnen te halen. Gezien het medium dat met het nieuws naar buiten komt, valt het dus meer en meer te vrezen voor Genk dat hun topschutter na de winterstop niet meer zal rondlopen in en rond de Luminus Arena.

LEES OOK: 'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Speelt Samatta straks nog voor Genk?

Meest recent

'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

17
17
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

17
17
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

65
65
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

92
92
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

125
125
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

157
157
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

186
186
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

314
314
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

152
152
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

43
43
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

85
85
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

521
521
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

731
731
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

529
529
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

78
78
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

165
165
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

408
408
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

212
212
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

714
714
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

584
584
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

317
317
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

88
88

Meer sportnieuws