'Samatta inzet van hevige strijd tussen Premier League-clubs'

door
'Samatta inzet van hevige strijd tussen Premier League-clubs'

KRC Genk hoopt de komende maand zijn sterkhouders zo veel mogelijk aan boord te houden, maar het is maar de vraag in welke mate dat zal lukken. Sander Berge werd de voorbije weken al nadrukkelijk aan een waslijst clubs gelinkt en nu lijkt ook de strijd om Mbwana Samatta los te barsten. De topschutter leek in de zomer al te vertrekken en geniet nog steeds heel wat interesse.

En mogelijk slaan die geïnteresseerde clubs de komende maanden wél toe. De Daily Mail weet dat alvast twee clubs uit de Premier League bij Genk geïnformeerd hebben naar de Tanzaniaan. Norwich City en Brighton & Hove Albion zien zijn komst wel zitten. Bij die laatste club zou Samatta herenigd kunnen worden met Leandro Trossard.

Zij zouden te horen gekregen hebben dat er voor een transfer zo'n 12 mijoen euro op tafel zal moeten komen. Er zijn echter ook nog andere clubs die dingen naar de hand van Samatta, met name Eintracht Frankfurt en Lazio. Genk kan hen dus mogelijk tegen elkaar uitspelen om de prijs zo nog wat op te drijven.

UPDATE 07/01

Zoals geweten was er al heel wat interesse in Aly Samatta, en volgens Het Nieuwsblad is die enkel nog maar groter geworden. Zo zou nu ook Crystal Palace zich hebben gemeldt voor de Tanzaniaan. Daar zou hij de afwezigheid van de vaak geblesseerde Benteke moeten opvangen. De kans bestaat zelfs dat de Duivel vertrekt in Zuid-Londen.

Echter meldt kwaliteitskrantThe Guardian wel dat het Brighton & Hove Albion van Leandro Trossard in pole position zou liggen om Samatta binnen te halen. Gezien het medium dat met het nieuws naar buiten komt, valt het dus meer en meer te vrezen voor Genk dat hun topschutter na de winterstop niet meer zal rondlopen in en rond de Luminus Arena.

LEES OOK: ‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Speelt Samatta straks nog voor Genk?

Meest recent

Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

7
7
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

7
7
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

34
34
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

76
76
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

40
40
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

266
266
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

502
502
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

486
486
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

335
335
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

327
327
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

232
232
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

568
568
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

236
236
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

278
278
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

81
81
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

441
441
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

195
195
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

46
46
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

73
73
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

195
195
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

119
119
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

263
263

Meer sportnieuws