TRANSFERUURTJE: Club start transferwerk, Bayat saboteert Anderlecht

954
TRANSFERUURTJE: Club start transferwerk, Bayat saboteert Anderlecht

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zal in januari enkele versterkingen binnenhalen en daarvoor meldt het zich bij een duur target. Het zou opnieuw azen op Thiago Maia, de Braziliaanse middenvelder van Lille. De 22-jarige komt in Noord-Frankrijk amper aan spelen toe, maar Lille betaalde destijds wel 14 miljoen euro voor hem.



Ook Igor De Camargo werd de voorbije weken weer aan Club gelinkt, maar de spits van KV Mechelen gaf aan onze redactie aan dat er op dit moment geen concreet contact is. Ook over een contractverlenging bij KVM is er nog niet gesproken, aldus de 36-jarige ex-Rode Duivel.

Er zullen ook enkele spelers vertrekken, waaronder mogelijk ook Ethan Horvath. De Amerikaanse doelman lijkt bij Club niet meer op speelkansen te moeten rekenen en een club uit de MLS zou al interesse tonen.



Anderlecht maakt nog steeds werk van de komst van Yohan Boli, maar er is veel concurrentie. Onder meer FC Nantes toont interesse, onder impuls van Mogi Bayat. De makelaar zou zo Paars-Wit een neus kunnen zetten. Een eerste bod van 500.000 euro werd wel door STVV afgewezen. Ook vanuit Italië en Duitsland zou er intussen interesse zijn voor de Ivoriaan.

De voorbije weken werd geopperd dat KRC Genk een nieuwe doelman zou kunnen halen, door de blunders van Gaëtan Coucke en Maarten Vandevoordt. Maar voorzitter Peter Croonen verklaart nu dat er wellicht toch geen nieuwe keeper komt en dat de naam van Davy Roef niet bij Genk gevallen is.

BUITENLAND



Erling Haaland is deze winter wellicht de meest gegeerde speler van Europa, maar de Noorse sensatie zou zijn volgende club al gekozen. De 19-jarige spits zou de voorkeur geven aan een transfer naar Juventus, dat hem een vijfjarig contract aan 3,5 miljoen euro per jaar zou bieden. Manchester United, Borussia Dortmund en RB Leipzig zouden zo achter het net vissen.

Nadat het afgelopen zomer niet lukte, zou FC Barcelona na Nieuwjaar een absolute prioriteit maken van de terugkeer van Neymar. Barça zou de Braziliaanse vedette absoluut willen weghalen bij PSG. Door een clausule in zijn contract zou hij straks 180 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Moet Club nog contact opnemen met De Camargo?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

20
20
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

15
15
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

34
34
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

65
65
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

203
203
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

65
65
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

59
59
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

146
146
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

37
37
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

149
149
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

696
696
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

53
53
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

66
66
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

66
66
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

346
346
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

159
159
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

97
97
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

186
186
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

233
233
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

120
120
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

226
226
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

141
141

Meer sportnieuws