'Anderlecht krijgt concurrentie van drie ploegen voor Onyekuru'

door
'Anderlecht krijgt concurrentie van drie ploegen voor Onyekuru'

De wintermercato nadert weer met rasse schreden. De Belgische clubs lijken dan ook stilletjes aan in actie te schieten om hun team te versterken in januari. Maar het volgende gerucht lijkt toch vooral uit de lucht te zijn gegrepen.

Volgens de Turkse tak van CNN zou Anderlecht namelijk zo snel mogelijk aan tafel willen gaan zitten met AS Monaco omtrent een transfer van Henry Onyekuru. Zij namen dit bericht over van Takvim, die ook Bordeaux, Marseille en Galatasaray bij de geïnteresseerde clubs benoemden. De Nigeriaan komt dan wel niet echt aan de oppervlakte in Frankrijk, maar een transfer naar Paars-Wit zou toch wel érg verrassend zijn. Met Chadli, Amuzu en andere Doku’s lijken ze namelijk goed gewapend op die positie.

Bovendien zou een komst van Onyekuru die jongelingen, waar zo hard voor wordt geijverd bij Anderlecht, achteruit duwen in de pikorde. Voorlopig houden we het dan ook op een kwakkel, of een slechte vertaling. Anderlecht zou namelijk wél met AS Monaco aan tafel willen om Nacer Chadli permanent over te nemen. Ten slotte bedraagt de marktwaarde van Onyekuru momenteel ook 13 miljoen euro. Enkel een uitleenbeurt zou dus tot de mogelijkheden behoren, al lijkt ook die kans dus bijzonder klein.

UPDATE 15u15

Anderlecht lijkt wel degelijk in de markt te zijn voor een terugkeer van Henry Onyekuru. Het Turkse Fanatik bevestigt dit nieuws en RSCA kan zijn goede band met Monaco, na de transfers van Youri Tielemans en Nacer Chadli, mogelijk gebruiken als troefkaart. Er zijn echter nog andere ploegen in de markt. 

Galatasaray wil Onyekuru, die er al eerder actief was, graag terug en ook de Franse eersteklassers Olympique Marseille en Bordeaux zien de komst van de ex-speler van KAS Eupen wel zitten. Zware concurrentie dus voor RSCA.

LEES OOK: Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

Voor wie zal hij kiezen?

Meest recent

Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

3
3
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

87
87
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

21
21
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

68
68
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

180
180
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

118
118
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

252
252
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

213
213
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

78
78
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

76
76
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

359
359
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

211
211
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

265
265
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

570
570
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

226
226
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

427
427
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

552
552
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

608
608
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

631
631
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

218
218
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

354
354
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

287
287
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

392
392
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

396
396
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

595
595

Meer sportnieuws