Arsène Wenger kan woensdag in het duel met Everton weer beschikken over Theo Walcott. De aanvaller stond een aantal duels aan de kant met een schouderblessure, maar is volgens de trainer van Arsenal hersteld. Dat meldt het
ANP.
De aanvallend ingestelde speler stond de afgelopen wedstrijd tegen Aston Villa (0-0) nog aan de kant. Ook het Champions League-duel van afgelopen woensdag met Montpellier (2-0 winst) moest Walcott aan zich voorbij laten gaan. Op woensdag is hij er wel weer bij.
Wenger kan nog niet beschikken over Tomás Rosicky. De Tjsechische middenvelder, die kampte met een achillespeesblessure, is inmiddels weer op de training gesignaleerd, maar het duel met Everton komt voor hem nog te vroeg. Wel wordt hij snel weer fit verwacht.
LEES OOK:
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard