Omdat Cercle Brugge al op 15 of 22 juli haar eerste officiële wedstrijd van het seizoen speelt, komt de Belgische Eersteklasser mogelijk in de problemen. Het veld van de thuishaven van de club, het Jan Breydelstadion, wordt momenteel afgegraven om een veldverwarming te installeren en is mogelijk niet op tijd gereed voor de start van de volgende jaargang.
Doordat Cercle zich wist te plaatsen voor de tweede voorronde van de Europa League, begint het seizoen voor de Belgen vroeger dan gebruikelijk. Toch maakt de club zich vooralsnog geen zorgen. "Dit probleem lossen we op als het zich voordoet", aldus woordvoerder Pol Van Den Driessche tegenover Het Nieuwsblad.
Eventueel kan Cercle uitwijken naar het stadion van een andere Belgische eredivisionist. Wellicht zal dat gebeuren in het Jules Ottenstadion van AA Gent, omdat KV Kortrijk en SV Zulte Waregem al lieten weten dat bij hen spelen geen optie is. Ook zij werken aan hun veld.