'Club zet stappen, Wanyama maakt het niet gemakkelijk'

916 stemmen
'Club zet stappen, Wanyama maakt het niet gemakkelijk'

Voor Club Brugge staat er dit weekend geen competitievoetbal op het programma. De partij tegen Charleroi werd uitgesteld zodat de vice-kampioen zich volledig kan focussen op de cruciale terugwedstrijd tegen LASK Linz. Kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League zou immers een uitstekende zaak betekenen voor het Belgische UEFA-coëfficiënt.


Maar het is toch vooral Club Brugge zelf dat baat heeft bij die kwalificatie. Niet alleen levert deelname aan het kampioenenbal een pak extra miljoenen op, het blijkt ook een doorslaggevend factor voor de knaltransfer van Victor Wanyama. De voorbije dagen werd Blauw-Zwart nadrukkelijk aan de Keniaanse middenvelder van Tottenham gelinkt. Maar volgens The Evening Standard, doorgaans toch een betrouwbare bron, heeft Wanyama een duidelijke voorwaarde gesteld. Zo blijkt de middenvelder enkel bereid om te tekenen indien deelname aan de CL-groepsfase een feit is.

UPDATE 24/08
Een officiële deal rond Wanyama lijkt dus pas ten vroegste na de terugwedstrijd tegen Linz aan de orde, maar het wordt Club Brugge niet gemakkelijk gemaakt. Volgens Het Laatste Nieuws schermt de entourage van de middenvelder immers ook met de interesse van andere clubs. AS Monaco werd al genoemd en ook AC Milan schiet mogelijk in actie indien Franck Kessie nog vertrekt.

Toch blijft Blauw-Zwart over de beste papieren beschikken. Alvorens de gesprekken met Wanyama zelf concreet kunnen worden, moet men eerst een definitief akkoord met de Spurs vinden. Die onderhandelingen zouden wel de goede richting uitgaan. Binnen de omgeving van de Keniaan zou men beweren dat de transfer inmiddels voor '70%' in orde is. In een weekend zonder competitievoetbal heeft het bestuur alvast alle tijd om daar nog een aantal procentjes bij te doen.

LEES OOK: 'Straf: Club Brugge hield interesse van Tottenham af'

Denkt u dat Club tijdig tot een akkoord zal komen?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

14
14
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

120
120
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

43
43
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

188
188
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

113
113
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

188
188
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

30
30
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

173
173
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

136
136
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

170
170
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

114
114
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

988
988
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

56
56
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

353
353
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

95
95
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

69
69
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

66
66
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

44
44
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

393
393
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

549
549
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

521
521
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

548
548
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

369
369
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

137
137

Meer sportnieuws