TRANSFERUURTJE 1/2: 'Verrassende vertrekker bij Club, Batshuayi naar RSCA?'

906 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Verrassende vertrekker bij Club, Batshuayi naar RSCA?'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge mogen we de komende weken nog wel wat activiteit verwachten, waaronder mogelijk ook een verrassende vertrekker. Zo zou het kunnen dat Mats Rits Club nog verlaat. De middenvelder zou zich in de kijker gespeeld hebben van Bologna, dat eerder al Stefano Denswil uit Brugge weghaalde. Het is echter maar de vraag of Club nog een titularis kwijt wil.



Ook enkele nieuwkomers zullen nog bij Club neerstrijken. Zo zou Club in vergevorderde onderhandelingen zitten over de komst van Youcef Belaïli, een 27-jarige flankaanvaller. De Algerijn komt momenteel nog uit voor Esperance Tunis. Al lijken de flanken nu niet meteen de posities te zijn waar versterking nog nodig is.

Bovenaan het verlanglijstje staat immers een defensieve middenvelder en daarvoor viel ook de naam van Lucas Silva. De Braziliaan lijkt echter niet te komen, want afgaande op de bron heeft Genoa of Fenerbahçe de beste papieren in handen om hem binnen te halen. Ook Benfica zou Silva wel willen wegplukken bij Real Madrid.



Anderlecht zou voor nog een verrassing kunnen zorgen, want plots valt de naam van Michy Batshuayi in het Lotto Park. Het is VTM dat het gerucht lanceerde. De spits lijkt niet op speelkansen te moeten rekenen bij Chelsea. De Rode Duivel lijkt zelf echter gewoon bij de Blues te willen blijven en ook de club wil hem niet laten vertrekken.

Nog opmerkelijker is echter dat plots Anthony Vanden Borre ook in beeld zou zijn. Vincent Kompany zou zijn ex-ploegmaat een nieuwe kans willen geven. In eerste instantie zou de rechtsachter wel meetrainen bij de U18 zoals eerder ook Romelu Lukaku deed. Het is echter niet uitgesloten dat daarna een contract volgt.



Verder wil Paars-Wit uiteraard nog van een pak spelers af, waaronder Adrien Trebel. FC Nantes is nog steeds kandidaat om de Fransman te huren, maar zijn jaarsalaris van 3 miljoen euro blijft een struikelblok. Bovendien wil Trebel absoluut niet inleveren. Anderlecht blijft echter geloven dat er een oplossing uit de bus zal rollen.

Ook Antwerp wil nog toeslaan op de transfermarkt. Een eerste aanvallende versterking zou al klaarstaan. De Japanse international Koji Miyoshi zou volgende week op de Bosuil neerstrijken. De 22-jarige flankaanvaller zou voor een seizoen gehuurd worden van Kawasaki Frontale. Ook aan de komst van Steven Defour wordt gewerkt, maar de financiële eisen van de ex-Rode Duivel zouden mogelijk een probleem vormen.



BUITENLAND

Bij Real Madrid liep de voorbereiding allesbehalve vlot en dus beginnen bij sommigen al twijfels te rijzen over het functioneren van Zinedine Zidane. Ook voorzitter Florentino Perez zou al voorbereid zijn op het ergste en al een plan klaarhebben voor het geval hij de Fransman moet ontslaan. In dat scenario zou hij proberen om Jose Mourinho terug te halen.

Ondertussen lijkt er ook duidelijkheid te zijn over de toekomst van Gareth Bale. Real wou dolgraag af van de dure Welshe winger, maar een transfer naar China sprong af. Real zou er zich inmiddels bij neergelegd hebben dat het Bale niet meer zal kunnen slijten en dus gaat hij nog een seizoen in het Bernabeu tegemoet.



FC Barcelona blijft koortsachtig werken aan de komst van Neymar en daarbij worden zowat alle mogelijke pistes verkend. Zo zouden de Catalanen ook overwegen om Samuel Umtiti en Arturo Vidal in een ruildeal te betrekken. PSG zou dan weer geïnformeerd hebben naar Ousmane Dembélé, maar die wimpelde zelf het voorstel uit Parijs af.

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Denk je dat Vanden Borre echt bij Anderlecht zal tekenen?

Meest recent

Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

51
51
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

87
87
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

238
238
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

197
197
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

398
398
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

239
239
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

110
110
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

132
132
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

349
349
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

488
488
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

293
293
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

130
130
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

39
39
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

390
390
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

51
51
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

458
458
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

659
659
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

125
125
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

107
107
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

317
317
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

130
130
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

49
49
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

99
99
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

222
222
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

41
41

Meer sportnieuws