TRANSFERUURTJE 1/2: Club slaat nog twee keer toe, grote kuis bij Real

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Club slaat nog twee keer toe, grote kuis bij Real

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil zich ondanks de goede prestaties blijven versterken. Het rondde woensdag eindelijk de komst af van Fede Ricca. De linksachter komt over van Malaga en tekende een contract voor vier jaar bij Club. Daarbij zal het echter niet blijven, want nu de transfer van Ricca eindelijk een feit is, zou een extra controlerende middenvelder de grootste prioriteit worden. 



Ook bij KRC Genk komt er nog versterking aan. De landskampioen maakt alsnog werk van de komst van Paul Onuachu en daarvoor wil het ver gaan. Het zou 6 miljoen euro bieden voor de targetspits van FC Midtjylland, maar de Denen vragen wel 12 miljoen. Ten laatste eind deze week zouden de clubs duidelijkheid willen hebben over een mogelijke transfer.

Enkele spelers willen Genk ook nog verlaten, zoals Nordin Jackers. Ondanks dat de Felice Mazzu momenteel geen beroep doet op de belofteninternational, laat Genk hem echter niet zomaar vertrekken. De Limburgers zouden een bod van ADO Den Haag van tafel geveegd hebben omdat het voor hen onvoldoende hoog lag.



BUITENLAND

Vlak voor de start van het seizoen zou Zinedine Zidane nog een grote kuis houden bij Real Madrid. Drie spelers zouden alvast te horen gekregen hebben dat ze nog een andere club moeten zoeken: Mariano Diaz, James Rodriguez en Gareth Bale. De drie aanvallers zouden niet voorkomen in de plannen van Zidane.

Wie wel al vertrokken is, is Andriy Lunin. De jonge Oekraïense doelman had door de aanwezigheid van Courtois en Navas voorlopig geen perspectieven bij Real en werd voor één seizoen uitgeleend aan Real Valladolid



Ondertussen wordt er in Camp Nou nog steeds vooral gewerkt aan de komst van Neymar. De eerste onderhandelingsronde tussen FC Barcelona en PSG zou echter geen resultaat opgeleverd hebben. Beide clubs kwamen geen stap dichter bij een akkoord. Barça wil de prijs drukken door spelers als Philippe Coutinho en Ivan Rakitic in de deal te betrekken, terwijl PSG daarentegen vooral een grote geldsom wil ontvangen.

Michy Batshuayi lijkt dit seizoen weer niet op al te veel speelkansen te moeten rekenen bij Chelsea. Het zou dan ook nog kunnen dat de Rode Duivel vertrekt en er zou zich alvast een gegadigde aangediend hebben. AS Roma zou onze landgenoot wel graag willen binnenhalen als vervanger voor Edin Dzeko, die wellicht snel naar Inter trekt.

LEES OOK: Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

Heeft Club nog een defensieve middenvelder nodig?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

13
13
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

74
74
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

27
27
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

39
39
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

244
244
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

82
82
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

133
133
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

114
114
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

497
497
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

369
369
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

521
521
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

234
234
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

222
222
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

226
226
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

231
231
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

438
438
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

666
666
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

509
509
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

299
299
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

505
505
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

741
741
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

439
439
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

445
445

Meer sportnieuws