'Standard blijft maar gaan en richt vizier op international'

door
'Standard blijft maar gaan en richt vizier op international'

Standard toonde zich deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt en haalde al meer dan tien nieuwe namen naar Luik. Maar de koophonger op Sclessin is blijkbaar nog niet gestild. Zo zouden de Rouches hun zinnen hebben gezet op nog een extra defensieve versterking.


De club van Michel Preud'homme zou namelijk haar vizier hebben gericht op Miguel Araujo, dat bevestigde diens makelaar tegenover de lokale media. Deze 24-jarige verdediger is een vaste international van Peru. Hij voelt zich het best in zijn sas in het centrum van de defensie, maar kan ook als rechtsback gebruikt worden. En dat maakt hem extra interessant voor de Luikenaars.

Standard neemt naar alle waarschijnlijkheid eerstdaags afscheid van Milos Kosanovic en zou ook Luis Pedro Cavanda van de hand willen doen, Araujo kan dus een vervanger voor hun beide worden. Vorig seizoen speelde hij op huurbasis bij het Argentijnse CA Talleres, maar hij is nog steeds eigendom van Alianza Lima.

POLL: Vindt u Standard versterkt ten opzichte van vorig seizoen?

Meest recent

"Mijn buikgevoel zegt ..." - Boskamp verbaast met voorspelling bekerfinale

Zondagavond is het zover, dan wordt op de Heizel bepaald wie Union SG opvolgt als bekerwinnaar. Club ...

3
3
Fink dropt duidelijke hint: 'JPL-transfer voor Genk'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor het kampioenschap. Maar ongeacht de uitkomst van de ...

59
59
Uitspraak De Bruyne doet City verbleken: "Ploegmaats zeiden me ..."

Kevin De Bruyne heeft zich vrijdagavond andermaal van goudwaarde getoond namens Manchester City. In ...

95
95
Vertrek bij verlies bekerfinale? Hasi speelt open kaart

RSC Anderlecht kan zondag in de bekerfinale tegen Club Brugge zijn eerste grote prijs sinds 2017 ...

136
136
'Kassa kassa Club: Liverpool zet sterkhouder bovenaan verlanglijst'

Club Brugge is bezig aan sterk seizoen tot dusver en maakte onder meer indruk in de Champions ...

306
306
Opvallend akkefietje Dender: "Hij had ballen aan zijn lijf"

FCV Dender is er niet in geslaagd om voor de tweede keer in de Europe Play-Offs te winnen van KVC ...

55
55
'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

Bayern München kan zich zaterdag tot landskampioen van Duitsland kronen. In aanloop naar de ...

148
148
Groot transferrisico Gent: "Je mag er niet aan denken ..."

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en is op weg om het record van ...

160
160
Uitgerekend hij! De Bruyne bezorgt City zege in voorlaatste thuismatch

Kevin De Bruyne heeft zich vrijdagavond nog eens van goudwaarde getoond in zijn afscheidstournee bij ...

257
257
Westerlo op plek twee na match met vier penalty's (!) en wereldgoal

KVC Westerlo heeft vrijdagavond beslag gelegd op een voorlopige tweede plaats in de Europe ...

118
118
'Transferschok: Anderlecht zet zinnen op sterkhouder Standard'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op dé match van het jaar, de bekerfinale van ...

557
557
Pure Belgische klasse: De Bruyne en Doku zetten City op rozen

Manchester City strijdt momenteel nog volop voor een Champions League-ticket voor volgend seizoen. ...

100
100
'Real laat vaste waarde gaan, opvallende oplossing Modric'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

187
187
"Enige manier om te winnen" - Deschacht geeft RSCA opvallend advies

Zondagavond is het zover, dan wordt de finale van de Croky Cup betwist in het Koning ...

462
462
Spectaculaire transfer? 'Grootmacht richt pijlen op Openda'

Loïs Openda heeft een vrij wisselvallig seizoen achter de rug bij RB Leipzig, zeker wat zijn ...

92
92
Pocognoli doet verrassende uitspraak na ruime zege Club

Union SG heeft zijn lot in de titelstrijd nog steeds in eigen handen. De vier resterende wedstrijden ...

948
948
'Onbeholpen Anderlecht-flop mag zijn koffers al pakken'

Adryelson leek een defensieve versterking voor Anderlecht, maar stelde teleur. Ondanks zijn fysieke ...

343
343
'Eén club gaat all-in: Thomas Müller overweegt drastische optie'

Behoudens onwaarschijnlijke wending kroont Bayern München zich zaterdag tot Duits kampioen. Zo ...

93
93
'IJskoude douche: Tolu moet droomtransfer op buik schrijven'

Of KRC Genk zich nu tot kampioen kroont of niet, Tolu Arokodare kan terugblikken op een uitstekend ...

420
420
'Guardiola heeft genoeg gezien: meubelstuk moet weg'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

352
352

Meer sportnieuws